بازگشت مرد پرتغالی به ایران منتفی است

0 39

طبق اعلام رسانه معتبر مصری کی روش با فدراسیون فوتبال تونس به توافق اولیه رسیده تا هدایت تیم ملی این کشور را برعهده بگیرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، از روز گذشته برخی از رسانه‌های معتبر عربی مثل «الکوره» و «اسکای نیوز» کارلوس کی روش سرمربی اسبق ایران را گزینه هدایت تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2022 قطر معرفی کردند.

در همین رابطه فدراسیون فوتبال ایران به این موضوع واکنش نشان داد و کامرانی فر دبیرکل فدراسیون این اخبار را شایعه‌ای بیش ندانست.

براین اساس نشریه «الیوم السابع» مصر امروز با انتشار خبری از دوری کارلوس کی روش از ایران خبر داد. طبق اعلام رسانه معتبر مصری مربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال تونس به توافق اولیه رسیده تا هدایت تیم ملی این کشور را برعهده بگیرد.

طبق اعلام منبع نزدیک به کی روش این مربی پرتغالی به توافق اولیه با تونسی‌ها رسیده و در آستانه نشستن روی نیمکت تیم ملی تونس قبل از جام جهانی 2022 قطر است.

کی روش دو روز پیش با فدراسیون مصر قطع همکاری کرد. مربی پرتغالی در 4 ماه گذشته هدایت فراعنه را برعهده داشت و این تیم را به فینال جام ملت‌های آفریقا رساند، اما ناکامی بزرگ او عدم صعود به جام جهانی 2022 قطر بود.

بیشتر بخوانید:  بهنام طاهرزاده:لقب عقاب آسیا برازنده بیرانوند است
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.