اتفاق ویژه در پرسپولیس و تیم ملی؛ جشن تولد تعطیل شد!

0 51

سرپرست پرسپولیس کوبیدن کیک در جشن های تولد را ممنوع کرده تا به طور نخواسته اتفاق بدی برای هیچ کسی رخ ندهد.

به گزارش سرخ نیوز، در تمرین امروز تیم ملی جشن تولد دو تن از بازیکنان این تیم برگزار شد که برخلاف سنوات قبلی و بعد از حادثه ای که برای کریم انصاری فرد رخ داد، کوبیدن کیک به صورت بازیکنان ممنوع شده است.

در اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با لبنان اتفاق خطرناکی رخ داد و در پی کوبیدن کیک به صورت کریم انصاری فرد، چشم او به شدت آسیب دید و از چندین بخیه خورد. در پی این حادثه، کریم انصاری فرد بازی با لبنان را از دست داد و دو هفته دور از میادین بود تا بخیه قسمت آسیب خورده در بالای چشمش باز شود و بتواند برای تیم باشگاهی خود بازی کند.

این حادثه به علت وجود خلال دندان برای نگه داشتن کیک دو طبقه در نظر گرفته شده برای این بازیکن رخ داده بود. البته مشابه این اتفاق در اردوهای قبلی تیم ملی و پرسپولیس هم انجام شده بود که بازیکنان و مربیان کیک را به صورت کسی که تولدش بوده، می زدند.

بیشتر بخوانید:  عملکرد فنی پرسپولیس از دید مجید جلالی + ویدئو

بعد از این ماجرا، کوبیدن کیک به صورت کلی ممنوع شده است. دیشب و پس از صرف شام در اردوی تیم ملی امید برای سینا سعیدی فر و محمد حسین اسلامی، دو بازیکن تیم ملی امید مراسم جشن تولد برگزار شد که این بار خبری از کوبیدن کیک نبود.

مشابه چنین تصمیمی در اردوی پرسپولیس هم اتخاذ شده و بعد از حادثه ناگواری که برای کریم انصاری فرد رخ داد، افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس چنین اتفاقی را در هنگام برگزاری جشن های تولد ممنوع کرده تا به طور نخواسته اتفاق بدی برای هیچ کسی رخ ندهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.