نویدکیا:عربستانی ها حریف سرسختی هستند

نمی خواهم شانسی نتیجه بگیریم

0 20

سرمربی سپاهان گفت: در گروهی هستیم که هر چهار تیم فوتبال هجومی بازی می‌کنند.

به گزارش سرخ نیوز، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل التعاون اظهار کرد: دو تیم نسبت به هم شناخت دارند و هر دو تیم بازی قبلی را از دست دادند. می‌دانیم بازی سرنوشت سازی است و با اتفاقاتی که افتاده همه تیم‌ها شانس دارند. نیاز است با برنامه‌ریزی بهتری وارد بازی شویم و بتوانیم ابتدا بازی خوبی انجام دهیم و بعد از آن نتیجه خوبی کسب کنیم.

 

او ادامه داد: هر بازی شرایط خودش را دارد. باید بگویم عربستانی‌ها برای ما بسیار سرسخت هستند. باید با تمام وجود مقابل التعاون بازی کنیم و اگر می‌خواهیم صعود کنیم باید در همه بازی‌ها تمرکز بالایی داشته باشیم. با این حال بازی در کشور عربستان مقابل التعاون سخت است.

 

سرمربی سپاهان هم‌چنین اضافه کرد: در گروهی هستیم که هر چهار تیم فوتبال هجومی بازی می‌کنند. بازیکنان سرعتی دارند و به جای بازی دفاعی به دنبال بازی هجومی هستند. در گروهی هستیم که در همه بازی‌ها گلزنی شده است. در بازی فردا هواداران هر لحظه ممکن است گل ببینند. تا روز آخر تمام بازی‌ها ممکن است شاهد گل‌های زیادی باشد.

بیشتر بخوانید:  تلاش بارسلونا برای جذب ستاره جوان لورکوزن

 

نویدکیا در پاسخ به سوال خبرنگار عربستانی مبنی بر خط دفاع تیمش گفت: بازی به بازی سعی می‌کنیم ساختار منظمی را ارائه دهیم. مهم‌ترین چیز برای من ساختار تاکتیکی است و باید ۹۰ دقیقه آن را حفظ کنیم اما به هر حال فشار روی بازیکنان باعث اشتباهات می‌شود. سعی می‌کنیم خیلی منظم بازی کنیم و این برای من مهم است و نمی‌خواهم فوتبال را شانسی بازی کنم. اتفاقات فوتبال وجود دارد و نمی‌شود از آن فرار کرد اما باید در دفاع کم‌ترین اشتباه را داشته باشیم و در حمله از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم.

 

تقابل دو تیم سپاهان و التعاون بامداد(جمعه) ساعت ۰۰:۴۵ در شهر بریده برگزار می‌شود

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.