اتفاقی که باعث شده وزیر ورزش شبها خوابش نبرد!

0 11

وزیر ورزش گفت: باید قاطعانه از اسکوچیچ حمایت کنیم و او همچنان در خدمت تیم ملی خواهد بود.

به گزارش سرخ نیوز، حمید سجادی در حاشیه دیدار تیم‌های امید ایران و گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: روز گذشته مهدوی‌کیا به طور مفصل برنامه تیم امید را ترسیم کرد، کارهایی که انجام شده بود و مدنظر دارند، ما هم به‌عنوان وزارت ورزش یکسری وظایف حمایتی داریم که در خدمت تمام فدراسیون‌ها به ویژه فدراسیون فوتبال هستیم. همه هم عاشقانه علاقه‌مندیم و دوست داریم که تیم امید را بعد از ۴۸ سال در المپیک ببینیم و در این راه هم از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

 

وی درباره تیم بزرگسالان نیز توضیح داد: الان آقای استیلی برنامه‌های ارزشمندی درباره بازی‌های تدارکاتی و برنامه پیش رو بیان کرد، به هر حال این مطالب به‌عنوان یک برنامه کوتاه مدت اجرایی باید در دستور کار قرار بگیرد و ما هم می‌بایست ببینیم چه خدمتی از دست‌مان بر می‌آید. وظیفه ما حمایت است، چه از کادر فنی و چه از مربیان و خود سرمربی. این روزها خیلی‌ها در مورد سرمربی سؤال می‌کنند، اما تا جایی که من خبر دارم باید قاطعانه از او حمایت کنیم و ایشان هم همچنان در خدمت تیم ملی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  رقابت جذاب پرسپولیسی‌های سابق برای حضور در جام جهانی

 

وزیر ورزش و جوانان در مورد بسته بودن حساب فدراسیون فوتبال به دلیل بدهی مالیاتی گفت: به من چنین چیزی گزارش نکردند، ولی بحث مالیاتی فدراسیون‌ها یک موضوع کلی است. واقعیت این است از روزی که ما آمدیم خیلی از فدراسیون‌ها گله‌مند هستند و ما هم یک تیم ویژه تشکیل دادیم. در این گروه آقای پولادگر و معاون اداری ما به اضافه یکسری کارشناسان دیگر حضور دارند تا به امور مالی فدراسیون‌ها ورود کنند که از این حالت خارج شوند. ما قبل از عید فدراسیون‌هایی داشتیم که با مشکل مالی مواجه بودند و تا پول به حساب‌شان واریز کردیم، بلافاصله این پول بلوکه شد به‌عنوان بدهی مالیاتی، اینها اتفاقات خوبی نیست. اینها اتفاقاتی است که از گذشته مانده و گریبان‌گیر شده است.

 

اینها تکالیف ماست که باید پیگیری کنیم. اینها اصلاً خبرهای خوبی نیست که از ورزش می‌شنویم. من گاهی از گرفتاری فدراسیون‌ها شب‌ها خوابم نمی‌برد، مگر می‌شود یک فدراسیون که باید افتخارآفرینی کند در یومیه خودش گیر کرده باشد!؟ ما برای اینها تیم ویژه گذاشتیم و تا آخر کنار رؤسای فدراسیون‌ها هستیم.

بیشتر بخوانید:  حضور اسکوچیچ در فدراسیون؛ پایان همکاری رسمی شد

 

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: ما دوست داریم مردم همچنان به تیم ملی امیدوار باشند. تیم ملی فوق‌العاده‌ای داریم، ان‌شاءالله یک مرحله هم صعود کند و بازی‌های تدارکاتی و نشاط خوبی هم ایجاد شود. ما همه همین را می‌خواهیم. این وظیفه ماست

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.