انتقاد حجازی به استقلالی‌ها: آیا کسی گفته بود به نساجی گل نزنید؟!

0 15

پیشکسوت استقلال از عملکرد بازیکنان این تیم مقابل نساجی انتقاد کرد.

به گزارش سرخ نیوز، تیم فوتبال استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با قبول شکست مقابل نساجی در ضربات پنالتی از این رقابت‌ها کنار رفت. در پایان این مسابقه کادرفنی و بازیکنان استقلال داور را مقصر ناکامی خود قلمداد کردند و از دست های پشت پرده برای متوقف کردن خود گفتند که این بهانه گیری ها واکنش های منفی زیادی را به دنبال داشت. اغلب پیشکسوتان استقلال معتقدند ناکامی این تیم در جام حذفی حاصل اشتباهات فنی و تاکتیکی کادرفنی و غرق شدن سرمربی و بازیکنان این تیم در حاشیه هاست. 

 

آتیلا حجازی بازیکن پیشین استقلال هم با تایید این موضوع که بیانیه‌نویسی‌ استقلال و پرسپولیس در حذف این دو تیم در جام حذفی تأثیرگذار بوده به تسنیم گفته است: خیلی به این داستان‌ها ورود نمی‌کنم. درست است که استقلال در بحث داوری متضرر شد و در واقع یک جام را از دست داد ولی ممکن است در یک دیدار داوری به سود این تیم باشد. در ایران همه به داوری اعتراض می‌کنند. وقتی می‌بریم همه چیز خوب است و زمانی که می‌بازیم داور تقصیر دارد. در فوتبال دنیا، بیانیه نمی‌‌بینیم.

بیشتر بخوانید:  نتایج هفته بیستم لیگ آزادگان / یکه تازی شمس آذر ادامه دارد

 

یک تیم باید آنقدر قدرتمند باشد که هیچ چیزی مانع آن نشود. آیا کسی به استقلال گفته بود از موقعیت‌هایش در بازی با نساجی استفاده نکند؟ تمرکز استقلال باید روی 6 بازی لیگ برتر باشد تا به قهرمانی برسد و خط قرمزی روی این فرضیه‌ها بکشد.ا

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.