نعمتی:هیچ چیز برای ما تمام نشده است

تا پای جان برای قهرمانی می جنگیم

0 32

مدافع،هافبک پرسپولیس پیش بینی کرد استقلال در دیدارهای باقیمانده امتیاز از دست خواهد داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، سیامک نعمتی که در نیم فصل دوم به دلیل مصدومیت و عمل جراحی غایب دیدارهای اخیر تیمش بوده، از انگیزه خود برای بازگشت و همراهی این تیم در شش بازی باقیمانده برای دستیابی به جام می‌گوید. او مدعی است شش بازی باقیمانده و شرایط دو تیم، آنها را به بالاترین حد انگیزه و امیدواری برای تحقق این هدف خواهد رساند و هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

از شرایط مصدومیت صحبت کن. عمل جراحی در قطر و اکنون هم در تلاش برای بازگشت به ترکیب. 

از این بازی در اختیار تیم خواهم بود و شرایط خوبی دارم و مشکلی از بابت مصدومیت ندارم و آمادگی کامل دارم. جراحی خوبی را پشت سر گذاشتم. برای اینکه زودتر بتوانم به شرایط بازی برگردم در قطر تحت عمل جراحی قرار گرفتم.

بحث پایان قرارداد تو هم با پرسپولیس شکل گرفته است. برنامه‌ات برای فصل آینده چیست؟

از قراردادم دو ماه دیگر با پرسپولیس باقی مانده است. فعلا تمام تمرکزم روی دیدارهای باقی مانده است. مسلما در حال حاضر هیچ چیزی مهمتر از پایان فوق العاده برای پرسپولیس نیست. هیچ بحثی الان وجود ندارد و به شخصه تمام تمرکزم روی بازی‌های باقیمانده تیم است.

 

پرسپولیس اما شرایط خوبی ندارد. حذف از جام حذفی و در ادامه هم فاصله امتیازی با استقلال در کورس قهرمانی لیگ برتر.

حذف یک اتفاق بود. ما دو بار از حریف پیش افتادیم اما هدفی که دنبال می‌کردیم را نتوانستیم به سرانجام برسانیم. نمی‌توانم بگویم مهم نیست و برای هواداران یک اتفاق تلخ محسوب می‌شود و همانطور برای تک تک ما در تیم. با این حال اگر به دنبال اتفاقات خوبی هستیم، باید آن را فراموش کنیم و برای آینده بجنگیم. ما یک هدف بزرگ را باید در نظر بگیریم. برای خودم به شخصه این هدف قهرمانی در این فصل و رقابت برای حضور در ترکیب پرسپولیس و درخشش در آن و در نهایت افزایش شانس حضور در تیم ملی است. برای این هدف خواهم جنگید و بالاترین توان را به کار خواهم گرفت.

بیشتر بخوانید:  گل سوم لیونل مسی در بازی آرژانتین در مقابل کوراسائو - هت تریک مسی

 

در رقابت تیم ملی حاضر بودی و جزیی از لیست دراگان اسکوچیچ اما این مصدومیت بدموقع کارت را سخت کرده است. چقدر امیدواری در این فرصت کم بتوانی شانس بازگشت دوباره به تیم ملی را کسب کنی؟

برای من ناامیدی هیچ معنایی ندارد. وقتی می‌گویم برای قهرمانی این فصل تلاش می‌کنیم شاید کمی غیرقابل باور به نظر برسد اما این هدف ماست. در شش بازی اتفاقات زیادی می‌تواند رقم بخورد. همین هفته گذشته را در نظر بگیرید؛ استقلال متوقف شد و اگر ما برنده بودیم اختلاف کمتر می‌شد. البته این نیازمند این است که ما خیلی خیلی خسیس‌تر در از دست دادن امتیاز کار را دنبال کنیم. با این حال هیچ وقت نباید امید را از دست داد و شش بازی قطعا فرصت مناسبی برای شکل دادن یکی از خاطره‌انگیزترین اتفاقات فوتبال ایران است.

البته بازی‌های شما هم چندان آسان به نظر نمی‌رسد. سپاهان، ذوب آهن، پیکان، تراکتور، شهرخودرو و فجرسپاسی. به نظرت فارغ از نتیجه تیم رقیب، قادر به کسب حداکثر امتیاز خواهید بود؟

چیزی که قابل پیش بینی است این است که مسلما استقلال در دیدارهای باقیمانده خود امتیاز از دست خواهد داد. ما باید از این فرصت‌های طلایی به بهترین شکل استفاده کنیم. من به پرسپولیس، بازیکنان آن، کادرفنی‌اش و تمامی اعضای آن ایمان دارم. ما همان تیمی هستیم که پنج فصل قهرمان ایران شده‌ایم. از قعرنشینی و ناامیدی در لیگ قهرمانان به فینال آسیا رسیدیم. هیچ چیز غیرممکنی برای پرسپولیس وجود ندارد. ما اکنون به همین ایمان از سوی هواداران نیاز داریم. شش هفته با بالاترین توان به تیم انگیزه بدهند. مثل تمام روزهای گذشته و حتی با شدت بیشتر کنار ما باشند. هیچ چیز تمام نشده است و این شش بازی شروع ماست.

بیشتر بخوانید:  زمان بازی استقلال مقابل ذوب آهن تغییر کرد

پس هواداران همچنان امیدوار باشند؟

مهم این است که ما قبول کنیم و البته قبول داریم که بهترین هستیم. در تمام بخش‌ها بهترین هستیم. درست است مشکلاتی داریم اما در تمام این سال‌ها نشان داده‌ایم مشکلات بیرون زمین نمی‌تواند هیچ چالشی برای ما در مسیر کسب نتیجه شکل دهد. ما همان تیمی هستیم که مساوی را یک شکست می‌دانستیم. تیمی که به رکوردها فکر می‌کرد و دنبال تاریخ‌سازی بود. هیچ چیز برای ما تمام نشده است. هنوز با همان انگیزه وارد تمرین و بازی‌ها خواهیم شد. شش بازی باقی مانده است. شش امتیاز عقب هستیم اما سعی خواهیم کرد بهترین ورژن خودمان را در این دیدارها به نمایش بگذاریم و بهترین خودمان باشیم. این یک مسوولیت بزرگ برای تک تک ما خواهد بود. رقابت برای جایگاه بهترین همیشه در خون پرسپولیس بوده است و ما اینجا از تلاش خودمان دست نخواهیم کشید.

 

وقتی تصمیم گرفتیم در پرسپولیس کار را دنبال کنیم و عضوی از این تیم باشیم، باید این ذهنیت را در خودمان تقویت می‌کردیم که باید به دنبال بهترین‌ها باشیم. همگی ما امروز این ذهنیت را داریم. فرصت خوبی داشتیم تا به شرایط خودمان نگاهی بیندازیم. ما شش امتیاز عقب هستیم و شش بازی برای ما باقی مانده است. پس برای رقابت تا پای جان  و تا لحظه آخر خواهیم جنگید و امیدواریم به بهترین اتفاق.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.