اسدی- پرسپولیس؛ پایان یک رویای کوتاه؟!

0 27

هافبک پرسپولیس به احتمال زیاد در انتهای فصل از این تیم جدا می شود.

به گزارش سرخ نیوز، رسانه ها از پیشنهاد یک میلیون و هشتصد هزاردلاری باشگاه بوریرام تایلند به رضا اسدی، هافبک پرسپولیس خبر دادند و گفته می شود توافق دو ساله نیز بین طرفین حاصل شده است.

به هرحال قابل پیش بینی بود که با توجه به عملکرد اسدی در فصل جاری، او احتمالا در لیست تمدیدی های پرسپولیس حضور نداشته باشد و حالا نیز یک پیشنهاد با مبلغ بالا به حضور یکساله اسدی در پرسپولیس پایان خواهد داد.

فراموش نمی کنیم اسدی در حالی سرخپوش شد که از استقلال نیز پیشنهاد بسیار خوبی داشت، اما به خاطر علاقه قلبی به پرسپولیس، شاگرد گل محمدی شد. ستاره ای که خیلی ها امید داشتند با درخششی همچون سال های حضور در سایپا و تراکتور در جمع سرخپوشان پایتخت نیز به چهره ای تاثیرگذار تبدیل شود؛ اما گرچه در مجموع عملکرد بدی نداشت، نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود.

اینگونه به نظر می رسد که رویای پوشیدن پیراهن پرسپولیس برای اسدی، یکساله بود و او در انتهای فصل جمع سرخپوشان پایتخت را ترک خواهد کرد. اما کسب جام قهرمانی می تواند یک پایان خوش برای شماره ۸ سرخ ها به حساب بیاید؛ اسدی تلاش می کند در ۶ بازی باقی مانده عملکرد خوبی داشته باشد تا با قهرمانی از پرسپوليس وداع کند.

بیشتر بخوانید:  تمرین بازیکنان تیم ملی فوتبال در ساختمان «پک»
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.