تیم ملی در جام جهانی؛ الفاتحه!

ماجدی: نمی‌توانیم با اروپایی ها بازی کنیم؛به هیچ وجه!

0 39

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال مدعی شده تیم ملی با تیم‌های اروپایی و صاحب‌نام دیدار تدارکاتی نخواهد داشت.

سرخ‌نیوز – سرپرست فدراسیون فوتبال به جای تلاش بیشتر و رایزنی موثرتر آب پاکی را روی دست دراگان اسکوچیج ریخت و گفته با تیم های اروپایی نمی‌توانیم بازی کنیم و با برزیل و آرژانتین هم صحبتی نداشته‌ایم. این یعنی حضور در جام جهانی با حداقل بازی تدارکاتی. یعنی مایی که می‌نشینیم و از صعود و تاریخ سازی دم می‌زنیم و توقعات را بر سر دراگان اسکوچیچ و شاگردانش آوار کرده و حتی توقع عبور از سدی به نام انگلیس را داریم باید بدانیم خبری از بازی تدارکاتی بزرگ نیست بلکه حتی با تیم های درجه دو و سه فوتبال اروپا هم نمی‌توانیم بازی کنیم و باید به دراگان بگوئیم از حالا قید استراتژی شبیه سازی انگلیس و اوکراین یا ولز در بازی تدارکاتی با اروپایی‌ها را باید بزند اما یادش باشد که کی‌روش فن‌ها و برخی چهره‌های فوتبالی این ذهنیت را به جامعه تزریق کرده‌اند که هر نتیجه‌ای جز صعود یعنی ناکامی مطلق ولو آن‌‎که از باخت‌های کی‌روش حماسه ساخته باشیم.

بیشتر بخوانید:  رونمایی از خنده‌دارترین سند تاریخ فوتبال ایران در برنامه فوتبال برتر! + ویدئو

میرشاد ماجدی خیلی قاطع و صریح گفته. تعارف را هم کنار گذاشته و اعلام داشته: هیچ‌وجه نمی‌توانیم با تیم‌های اروپایی بازی کنیم، به خاطر اینکه همزمان در مسابقات اروپایی هستند و تعداد تیم‌هایی که می‌توانیم با آنها بازی کنیم بسیار کم است.

ماجدی برخلاف اظهارنظر کامرانی فر دبیرکل که وعده بازی با برزیل و آرژانتین را داده بود گفته: «بازی با نیوزیلند در دستور کار ماست و با یکی دو تیم دیگر نیز در رایزنی هستیم. با برزیل و آرژانتین هیچ صحبتی نداشتیم»

و اما چند سوال آقای ماجدی؛
یعنی تیم‌های اروپایی چون درگیر مسابقات هستند با دیگر تیم‌های آسیایی و کشورهای آمریکای لاتین و آفریقا بازی دوستانه برگزار نمی‌کنند؟ یعنی اروپایی‌ها بدون بازی تدارکاتی به جام جهانی می‌روند؟الان شما توقع دارید این استدلال عجیب‌تان را چشم و گوش بسته پذیرفته و بگوئیم خداقوت؟

آقای ماجدی!
بگوئید اروپایی‌ها بازی تدارکاتی خواهند داشت اما با ما بازی نمی‌کنند. ضمنا اگر بگوئید بخاطر تحریم‌ها با ما بازی نمی‌کنند نمی‌توان تمام و کمال دلیل‌تان را پذیرفت چرا که در اوج تحریم‌ها هم بازی های بزرگ با تیم‌های ایرانی برگزار شده که نمونه شاخص آن بازی پرسپولیس-بایرن مونیخ آن هم در تهران است یا بازی با برزیل در دبی و…

بیشتر بخوانید:  یک قدم تا لژیونر شدن منصوریان

خلاص! بگوئید نمی‌توانیم. بگوئید بلد نیستیم. بگوئید خیلی زود وا داده‌ایم و توان اعزام تیم ملی به جام جهانی با سازماندهی خوب را نداریم و چشم مربی بداخلاق و هتاکی چون کی‌روش را دور دیده‌ایم که هنوز رایزنی ها تمام نشده می‌گوئیم نه با اروپایی‌ها بازی خواهیم داشت و نه با برزیل و آرژانتین.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.