یحیی با تنبیه عبدی کار درستی انجام داده

وطنخواه: مدیریت برای انگیزه دادن به بازیکنان مطالبات آنها را پرداخت کند

0 43

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس اگر می‌خواهد در کورس باقی بماند، باید تمام بازی‌های آینده را با پیروزی پشت سر بگذارد و بازیکنان با تمام وجود بازی کنند.

رضا وطنخواه در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، با بیان اینکه پرسپولیس برای قهرمانی کار سختی در پیش دارد، اظهار داشت: همه اعضای باشگاه از کادرفنی تا بازیکنان دوست دارند که امسال هم قهرمان شوند اما باید پذیرفت که کار سختی در پیش داریم. پرسپولیس اگر می‌خواهد در کورس باقی بماند، باید تمام بازی‌های آینده را با پیروزی پشت سر بگذارد و بازیکنان با تمام وجود بازی کنند.

وی با اشاره به بازی آینده پرسپولیس مقابل پیکان، خاطرنشان کرد: پیکان تیم خوب و جوانی است و بازیکنان باانگیزه‌ای دارد. علاوه بر این گل‌محمدی و حسینی شناخت خوبی از تفکرات هم دارند و همین مسئله کار را برای هر دو تیم سخت می‌کند. اما اگر پرسپولیس به دنبال قهرمانی است، باید در همه بازی‌های پیش رو پیروز شود و منتظر لغزش استقلال بماند. 

پیشکسوت سرخپوشان درمورد تنبیه انضباطی “مهدی عبدی” گفت: ما نسبت به شرایط درون تیم آگاهی کاملی نداریم اما هیچ مربی دوست ندارد که نیروهایش را به بهانه‌های مختلف از دست بدهد‌. مهدی عبدی بازیکن جوانی است و اشتباه کرده اما حفظ انضباط تیمی اهمیت بسیار بالایی دارد و یحیی کار درستی انجام داده است.

بیشتر بخوانید:  ایسکو در آستانه پیوستن به بوندسلیگا

وطنخواه در ادامه گفت: پرسپولیس ۶ فینال بزرگ را در پیش دارد و باید از نظر روحی و روانی تقویت شود و بازیکنان در آرامش باشند. به نظرم مدیران پرسپولیس می‌توانند با پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان آرامش را به تیم تزریق کنند و به کادرفنی و بازیکنان انگیزه بدهند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.