بمب ساعتی در تیم ملی/مطالبات سنگین ملی‌پوشان از فدراسیون فوتبال

0 27

بازیکنان تیم ملی مطالبات سنگینی بابت پاداش ها از فدراسیون فوتبال دارند و به زودی شاهد اعتراض آنها خواهیم بود.

به گزارش سرخ نیوز، دولت به حمایت از تیم ملی در مقدماتی جام جهانی بودجه سنگینی را در نظر گرفت; به روایتی ۶۰ میلیارد در نظر گرفته شد که گفته می شود۴۰ میلیارد از آن وصول شد و گزارش شفاف و دقیقی داده نشد. این پاداش ها درست هزینه نشد و ریخت و پاش شد. چیزی شبیه به ماجرای پاداش فینال آسیایی پرسپولیس که درست مدیریت نشد.

اخباری به گوش می رسد که هر یک از ملی پوشان بابت برد سه بازی آخر ۱۴ هزار و پانصد یورو (۳۵۰۰یورو برد خانگی و ۵۵۰۰ یورو بابت دو برد خارج از خانه) طلب دارند که اگر اعضای کادر تیم و بازیکنان را ۳۵ نفر حساب کنیم رقم سنگینی می شود. از آنطرف ماجدی گفته خزانه تیم ملی خالی است. دستیاران ایرانی اسکوچیچ هم بابت قرارداد دریافتی نداشته و فقط پاداش گرفته اند.

اخباری به گوش می رسد که هر یک از ملی پوشان بابت برد سه بازی آخر ۱۴ هزار و پانصد یورو (۳۵۰۰ یورو برد خانگی و ۵۵۰۰ یورو بابت دو برد خارج از خانه) طلب دارند که اگر اعضای کادر تیم و بازیکنان را ۳۵ نفر حساب کنیم رقم سنگینی می شود. از آنطرف ماجدی گفته خزانه تیم ملی خالی است. این در حالی است که دولت مبالغ کلانی بابت کمک به تیم ملی در مسیر صعود به جام جهانی پرداخت کرد. برخی می گویند دولت از طریق رایزنی فدراسیون با برنامه و بودجه صد و ده میلیارد به فدراسیون کمک کرده و برخی هم از کمک شصت میلیاردی سخن می گویند

بیشتر بخوانید:  ایران- اروگوئه را از شبکه سه تماشا کنید

حال این مطالبات در حالی باقی مانده که فدراسیون پاداش های کلانی به اعضای هیات رئیسه، مدیران کمیته های فدراسیون و برخی عوامل اجرایی داده که جنجال ساز شده است.

همچنین فدراسیون بابت مقدماتی جام جهانی بدهی های دیگری دارد. طبق اخبار دریافتی دستیاران ایرانی اسکوچیچ رقمی بابت قراردا‌د نگرفته اند که جای تعجب دارد. دستیاران ایرانی اسکوچیچ ظاهرا فقط پاداش بردها را دریافت کرده و بابت قرارداد دریافتی نداشته اند.

باید دید در ادامه چه اتفافی می افتد؟ اما بعید نیست در اولین اردوی تیم ملی شاهد اعتراض ملی پوشان باشیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.