کمک مجلس به فدراسیون برای آماده سازی تیم ملی

0 20

نماینده مجلس خبر داد که جهت آماده سازی تیم ملی برای مسابقات جام جهانی 55 میلیارد تومان در اختیار فدراسیون فوتبال قرار می گیرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، با اعلام احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مجلس شورای اسلامی، اعتبار ویژه‌ای برای آماده سازی تیم ملی برای حضور بهتر در جام جهانی تخصیص داده شده است.

این اعتبار که از جانب مجلس و محل سازمان هدفمندی یارانه‌ها به سازمان برنامه بودجه ابلاغ شده و از این سازمان باید به وزارت ورزش ورزش ابلاغ شود، به میزان 55 میلیارد تومان است.

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با شبکه خبر در این مورد عنوان کرد: این مبلغ لازم است ولی کافی نیست. امیدواریم کمک‌هایی هم از جانب دولت شود. جدولی را وزیر اعلام کردیم و بالغ بر 80-170 میلیارد تا 200 میلیارد تومان پول لازم داریم.

بر اساس اعلام قاضی زاده هاشمی؛ این 55 میلیارد ویژه فدراسیون فوتبال است و علاوه بر آن، اعتباری هم به صورت عام برای کمک به 53 فدراسیون ورزشی بالغ بر 630 میلیارد تومان در اختیار وزارت ورزش قرار می‌گیرد که این وزارت می‌تواند از این مبلغ نیز به فدراسیون فوتبال کمک کند. این مبالغ غیر از بحث بازار یابی و تامین اعتبار خود فدراسیون فوتبال و همچنین غیر از اعتباراتی است که در اختیار کمیته ملی المپیک قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:  خشم رونالدو در بازی مقابل اسپانیا + عکس

همچنین نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که در دولت گذشته حدود 110 میلیارد تومان نیز به فدراسیون فوتبال کمک شده بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.