سخنگوی فدراسیون:امیدواریم هرچه سریع‌تر درمورد تیم جوانان تصمیم‌گیری شود

0 28

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: فعلا بحث تیم جوانان در دستور کار است.

به گزارش سرخ نیوز، ابراهیم قاسمپور درمورد اینکه آیا کمیته فنی در جلسات خود برای انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان به جمع بندی رسیده یا همچنان مشغول بررسی گزینه‌ها است، پاسخ داد: در آخرین جلسه ای که کمیته فنی در هفته گذشته برگزار کرد قرار بود انتخاب سرمربی تیم جوانان در جلسه چهارشنبه این هفته انجام شود اما متاسفانه به  دلایلی که آنها را نمی‌دانم این جلسه لغو شد. طبق تماسی که با دبیر کمیته فنی داشتم اعلام کردند در یک تا دو روز آینده زمان جلسه جدید را اعلام می‌کنند. البته من اعتقاد دارم کارها خیلی با تاخیر انجام می‌شود.

 

وی درباره اینکه با این روند زمان برای تیم جوانان از دست می‌رود، گفت: من هم اعتقاد دارم باید این اتفاق سریع‌تر بیفتد. نه فقط درمورد تیم ملی جوانان بلکه باید درمورد هر کاری تصمیم گیری شود و زمان را از دست ندهیم. متاسفانه به دلیل مشغله‌های زیادی که در فدراسیون و درمورد تیم‌های ملی وجود دارد، دوستان درگیر این موضوع هستند اما جباری در تماس تلفنی با من گفت جلسه یک تا دو روز آینده اعلام می‌شود که تاکنون خبر نداده است.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی نفت مسجد سلیمان 1 تراکتور 5

 

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال درمورد اینکه به جز بحث انتخاب سرمربی تیم جوانان در جلسه قبلی این کمیته درخصوص چه محورهایی صحبت شده که قرار بود در جلسه آتی نسبت به آنها تصمیم گیری شود، گفت: هماهنگی این مسائل را جباری در دستور کار قرار می‌دهد و البته به جز بحث انتخاب سرمربی تیم جوانان، درخصوص موضوع دیگری صحبت نشده است. فعلا بحث تیم جوانان در دستور کار است.

 

قاسمپور درمورد میزان رضایت کمیته فنی از شرایط تیم نوجوانان با هدایت حسین عبدی، توضیح داد: از عبدی شناخت دارم و می‌دانم فرد منضبطی است که با جدیت کارش را دنبال می‌کند. خیلی هم روی کارش حساس است و احساس مسئولیت زیادی دارد. امیدواریم هرچه سریع‌تر درمورد تیم جوانان هم تصمیم‌گیری شود.

 

وی درخصوص شرایط تیم‌های پایه از لحاظ امکانات، در اختیار داشتن بازیکنان مستعد و بازی‌های دوستانه پاسخ داد: قبل از شروع کار حسین عبدی در تیم نوجوانان 198 بازیکن استعدادیابی شده بودند. البته تعدادی از این بازیکنان را برای اردوی فعلی در اختیارش گذاشتند و او مختار است از این بازیکنان به جمع‌بندی برسد و نفرات مدنظرش را انتخاب کند. سخت‌افزارها هم همان موارد قبلی است و چیزی به آنها اضافه نشده است. قرار شد عبدی برنامه‌ها و نیازهایش را اعلام کند و در حد امکان، امکانات در اختیارش گذاشته شود.

بیشتر بخوانید:  گل اول ایران مقابل کنیا توسط محمد محبی

 

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال افزود: هر مربی تفکر خاص خودش را دارد و بازی‌های تدارکاتی داخلی و خارجی می‌خواهد. بحث تامین امکانات از حوزه اختیارات کمیته فنی خارج است و مسئولان رده بالای فدراسیون تصمیم‌گیرنده هستند. با توجه به وضعیت فعلی فدراسیون فوتبال امیدوارم میرشاد ماجدی و هیات رئیسه زودتر در این خصوص تصمیم‌گیری کنند و مسئولی که تصمیم گیرنده اصلی است انتخاب شود تا کار به روال عادی خودش بازگردد.

 

قاسمپور درباره نگرانی‌اش از شرایط فعلی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران، توضیح داد: همه از این وضعیت ناراحت هستیم و امیدواریم فدراسیون فوتبال سر و سامان بگیرد. نا به سامانی همیشه هرج و مرج ایجاد می‌کند و افرادی که باید کارشان را به خوبی انجام بدهندف نمی‌توانند برنامه‌های‌شان را اجرا کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.