عزیزی:اجازه دهیم اسکوچیچ کارش را انجام دهد

مربیان پرسپولیس همان هایی هستند که فصل گذشته قهرمان شدند

0 14

مهاجم سابق تیم ملی معتقد است اگر به انگلیس نبازیم، می‌توانیم برای اولین بار در تاریخ جام جهانی به مرحله بعدی صعود کنیم.

به گزارش سرخ نیوز، خداداد عزیزی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کانادا در راه آماده‌سازی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: این بازی با توجه به اینکه با آمریکا در جام جهانی همگروه هستیم، به درد می‌خورد. سبک کانادایی‌‌ها بیشتر شبیه آمریکای مرکزی و کونکاکاف است. متأسفانه شرایط عادی برای برگزاری بازی با تیم‌های دیگر وجود ندارد. اگر شرایط وجود داشت نوع برنامه‌ریزی‌مان متفاوت می‌شد.

وی افزود: میرشاد ماجدی فردی فوتبالی است و شرایط فوتبا‌ل‌مان را به خوبی می‌شناسد و از پوست و خون فوتبال ایران است. او سال‌هاست که وارد بحث‌های مدیریتی شده و می‌داند اگر شرایط فراهم بود و بودجه خوبی داشتیم، برنامه‌ریزی‌های‌مان برای بازی‌های تدارکاتی فرق می‌کرد. اگر من بودم و شرایط ایده‌آل بود دنبال بازی با تیم‌هایی می رفتم که شکل بازی‌شان شبیه انگلیس بود و کمتر روی بازی با آمریکا تمرکز می‌کردم. باید تمرکزمان روی نباختن مقابل انگلیس باشد.

بیشتر بخوانید:  پاری سن ژرمن ۲ - یوونتوس ۱/ باز هم امباپه! + ویدیو

بازیکن پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: با دفاع اتوبوسی که کارلوس کی‌روش باب کرد و همینطور داشتن نفرات خوبی مثل سردار آزمون و مهدی طارمی در خط حمله می‌توانیم شرایط خوبی را در بازی با انگلیس رقم بزنیم. می‌توانستیم با تیم‌هایی که سبک و سیاق‌شان شبیه انگلیس است بازی کنیم. اگر به انگلیس نبازیم، حتی می‌توانیم برای اولین بار در تاریخ جام جهانی به مرحله بعدی صعود کنیم.

عزیزی در واکنش به اینکه برخی اعتقاد دارند باید سرمربی بزرگتر از دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی بنشیند، گفت: این عده همیشه در فوتبال ایران حرف می‌زنند. یک زمانی می‌گفتند اسکوچیچ با تیم ملی نتیجه نمی‌گیرد. آنها گفتند ریش گرو می‌گذاریم که تیم ملی با اسکوچیچ نتیجه‌ای نخواهد گرفت ولی تیم ملی برابر مربیانی که تریلی نام‌شان را یدک نمی‌کشید نتیجه گرفت. چرا فکر می‌کنند اسکوچیچ با تیم ملی در جام جهانی نتیجه نمی‌گیرد؟ اجازه دهیم اسکوچیچ کارش را انجام دهد. دنبال چه چیزی می‌گردیم؟ آیا پول داریم که مربی بزرگ بیاوریم؟

بیشتر بخوانید:  حمایت جالب هافبک پرسپولیس از سرمربی تیم ملی

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص انتقادهایی که به یحیی گل‌محمدی و دستیارانش می‌شود، یادآور شد: وقتی تیمی مثل پرسپولیس نتیجه نمی‌گیرد حرف و حدیث پیش می‌آید. کادرفنی پرسپولیس همان کسانی هستند که فصل گذشته قهرمان شدند. قرار نیست همیشه یک تیم قهرمان شود. سپاهان و فولاد عجیب و غریب هزینه کردند که قهرمان شوند یا سهمیه بگیرند. رقیب سنتی پرسپولیس، استقلال بود که واقعا خوب بازی کرد. نمی‌توانم خودم را جای گل‌محمدی بگذارم و حتما مشکلاتی وجود دارد که درباره آنها صحبت می‌کند. کسانی هم که او را نقدر می‌کنند، حتما چیزهایی دیده‌اند که منتقد هستند. در مجموع اما گل‌محمدی در این چند سال خوب نتیجه گرفته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.