برزگر: اگر اتفاق تلخی رخ می‌داد چه کسی پاسخگو بود؟/ رفتار زشتی با یحیی شد

0 17

چپ پای سابق سرخپوشان گفت: رفتارهایی که با یحیی شد واقعا ناراحت کننده بود، بالاخره یحیی زمانی سرمربی تراکتور بوده و فارغ از هر چیزی برای این تیم زحمت کشیده است.

محمد برزگر در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، در واکنش به اتفاقات بازی پرسپولیس و تراکتور اظهار داشت: کمیته انضباطی باید با اتفاقات بازی با تراکتور بسیار محکم برخورد کند چون در این اتفاق جان انسان‌ها در معرض خطر قرار گرفته بود، این همه جار و جنجال و سنگ‌پرانی و فحاشی برای یک بازی فوتبال جای تعجب دارد. البته باید بگویم که مردم شریف آذربایجان ثابت شده هستند و حساب آنها از تماشاگرنماها جداست. 

وی افزود: متاسفانه برخی از تماشاگرنماها اتفاقات تلخی را رقم زدند و امیدوارم که مراجع ذی‌صلاح به این مسئله ورود کرده و با خاطیان این اتفاق تلخ برخورد کنند تا دیگر شاهد این حوادث در فوتبال‌مان نباشیم. 

چپ پای سابق سرخ‌ها خاطرنشان کرد: فعلا تراکتور را از حضور تماشاگر محروم شده که این تنها یک بخش قضیه است و به نظرم کمیته انضباطی باید کاملا محکم با این قضیه برخورد کند. اگر خدای ناکرده یکی از آن سنگ‌ها به سر یکی از بازیکنان و یا عوامل برگزاری بازی و حتی یکی از تماشاگران برخورد می‌کرد و حادثه تلخی رخ می‌داد، چه کسی پاسخگو بود؟ 

بیشتر بخوانید:  مدافع بایرن می خواهد همین امروز شاگرد ژاوی شود!

پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از رفتار زشت برخی از هواداران تراکتور با یحیی گل‌محمدی گفت: رفتارهایی که با یحیی شد واقعا ناراحت کننده بود، بالاخره یحیی زمانی سرمربی تراکتور بوده و فارغ از هر چیزی برای این تیم زحمت کشیده است و باید احترامش حفظ می‌شد و آن حرکات زیبنده فوتبال و مردم خوب آذربایجان و طرفداران تراکتور نبود. 

برزگر در ادامه متذکر شد: نمی‌دانم این بازی چرا به جنجال کشیده شد چون حساسیتی نداشت؛ تراکتور در لیگ ماندنی شده بود و پرسپولیس هم قهرمانی را از دست داده بود واقعا دلیلی بر حساسیت وجود نداشت و باید این اتفاقات واکاوی شود. 

چپ‌ پای سابق سرخپوشان در انتقاد به تلاش مسئولان باشگاه تراکتور برای مقصر جلوه دادن پرسپولیسی‌ها گفت: پرسپولیس به هیچ عنوان مقصر نبود و مدیران تراکتور به دنبال فرافکنی هستند. همه شاهد فحاشی و سنگ‌پرانی‌ها بودند و اصلا پرسپولیس نقشی در این اتفاقات نداشت. 

برزگر در واکنش به شکایت باشگاه تراکتور از “سعید آقایی” و “امید عالیشاه” خاطر نشان کرد: امید اصلا مقصر نیست وقتی یک بازیکن زیر باران سنگ‌پرانی و فحاشی قرار می‌گیرد ممکن است واکنش نشان دهد. اگر امید مقصر بود که داور اخراجش می‌کرد.

بیشتر بخوانید:  هافبک آلومینیوم بازی مقابل پرسپولیس را از دست داد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.