گزارش سرپیچی استقلال روی میز دبیرکل

0 15

کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به حسن کامرانی‌فر گزارش همکاری نکردن استقلال با تیم امید را به دبیرکل فدراسیون ارائه کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، با وجود آنکه فرهاد مجیدی پس از بازی با آلومینیوم اعلام کرد طی تماسی که با مهدی مهدوی‌کیا داشته است، سه بازیکن استقلال که به تیم ملی امید دعوت شدند، در اختیار این تیم قرار خواهد داد، اما درنهایت سرمربی آبی‌پوشان با حضور علیرضا رضایی در اردوی تیم امید مخالفت کرد.

این در شرایطی است که طبق توافق طرفین مهدوی‌کیا، روز جمعه سینا سعیدی‌فر را‌‌ در اختیار باشگاه استقلال قرار داد تا وی تا پایان لیگ برتر همراه تیم باشگاهی اش باشد اما مجیدی برخلاف قول خود حاضر نشد رضایی را برای حضور در دیدارهای دوستانه مقابل تیم زیر 23 سال عراق، در اختیار کادرفنی تیم امید قرار بدهد.

پس از این اتفاق مهدوی‌کیا تصمیم گرفت پارسا جعفری از ذوب آهن و رضا کاخ‌ساز از پیکان را‌‌ به جای دروازه‌بان‌های استقلال به اردوی تیمش دعوت کند.

بر همین اساس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به حسن کامرانی‌فر گزارش همکاری نکردن استقلال را به دبیرکل فدراسیون ارائه کرد تا پس از ارائه به مراجع ذی ربط، در خصوص این موضوع تصمیم گیری شود.

بیشتر بخوانید:  خطر مجیدی در کمین استقلال!
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.