کار تیم ملی امید به اما و اگر کشید!

0 124

تیم های امید ایران و قطر با یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم گروه A رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا قرار دارند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ایرنا؛ رقابت‌های فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در شرایطی به میزبانی تاشکند ادامه یافت که در دیدارهای برگزار شده امروز، تیم‌های ازبکستان و استرالیا موفق شدند صدر جدول گروه‌های اول و دوم را از آن خود کنند.

در اولین بازی امروز و از گروه یک، شاگردان مهدوی‌کیا با نتیجه ۲ بر یک برابر ترکمنستان نتیجه را واگذار کردند تا صعودشان از این مرحله در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. از همین گروه ازبکستان، میزبان این رقابت‌ها با نتیجه پرگل ۶ بر صفر قطر را در هم کوبید تا با ۶ امتیاز به صدر رفته و یکی از تیم‌های صعودکننده لقب بگیرد.

ترکمنستان نیز به لطف برتری برابر ایران به رده دوم صعود کرد و با ۳ امتیاز جیاگاه خود را تثبت کرد. تیم امید ایران و قطر نیز با یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم این گروه قرار دارند.

این مسابقات از گروه دوم با برگزاری ۲ دیدار پیگیری شد که طی آن دیدار تیم‌های عراق و استرالیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید. استرالیا از دقیقه هفدهم این بازی ۱۰ نفره شد و در پایان ۹۰ دقیقه به حداقل امتیاز این دیدار بسنده کرد.

بیشتر بخوانید:  دلیل لغو بازی دوستانه تیم امید مشخص شد

از همین گروه تیم‌های امید کویت و اردن نیز رو در روی هم صف‌آرایی کردند که این بازی با برتری یک بر صفر اردن همراه بود. تیابات در دقیقه ۸۵ این بازی اخراج شد تا اردن دقایق باقی مانده بازی را با یک بازیکن کمتر ادامه دهد.

در این گروه نیز استرالیا با ۴ امتیاز صدرنشین است و عراق با ۲ امتیاز در رده دوم جای دارد. اردن با یک و کویت بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

دیدار بعدی تیم امید کشورمان در مرحله گروهی روز سه‌شنبه هفدهم خردادماه مقابل ازبکستان برگزار می‌شود و صعود شاگردان مهدوی‌کیا به اما و اگرهای فوتبالی کشیده شده است. تیم فوتبال امید ایران که با بازیکنان زیر ۲۱ سال خود راهی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا شده در نخستین دیدار خود برابر قطر به تساوی یک بر یک دست یافت و در دومین دیدار خود برابر ترکمنستان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

بیشتر بخوانید:  دلیل لغو بازی دوستانه تیم امید مشخص شد

تیم امید ایران در گروه نخست این مسابقات با تیم‌های ازبکستان، ‌قطر و ترکمنستان هم‌گروه است. این رقابت‌ها به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود. ازبکستان، قطر، ایران، عراق، کویت، امارات، اردن، استرالیا، کره جنوبی، ویتنام، مالزی، ژاپن، تایلند، عربستان سعودی، ترکمنستان و تاجیکستان؛ ۱۶ تیم مرحله‌نهایی این رقابت‌ها هستند.

سایر دیدارهای این رقابت‌ها فردا پیگیری می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.