توافق عنایتی با مالک هوادار/ نتیجه دیدار با صنعت نفت چه می شود؟

0 65

سرپرست هوادار گفت: عنایتی و میری مالک باشگاه جلسه گذاشتند و توافق کردند و بحث فروش کاملا منتفی شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، علی طهماسبی در مورد جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به پرونده دیدار نفت آبادان و هوادار اظهار داشت: بابت حادثه پیش آمده به مردم آبادان تسلیت می گویم و ما با آن ها همدرد هستیم. یک بار تاریخ بازی ما عوض شده بود. تیم خصوصی هستیم و هزینه سفر برایمان دراین شرایط اقتصادی سخت است. بازی قبل از آن مقابل گل گهر هم در تهران به خاطر آلودگی هوا لغو شد و مجبور شدیم هزینه هتل پرداخت کنیم.

وی افزود: چون بلیت بازی با نفت آبادان را گرفته بودیم از سازمان لیگ خواستیم تاریخ بازی ها را عوض کند تا بلیت ها و هتلمان نسوزد و در همان تاریخ قبلی بازی کنیم. گفتند نمی شود. بعد از بازی با گل گهر شرایط سفر را مهیا کردیم. از آنجا که نمی دانستیم قرار است بازی در شهر دیگری برگزار می شود. بلیت رفت را تهیه کردیم عنایتی گفت اشکال ندارد، چون بازی 8 شب است استراحت را بیشتر می کنیم.

سرپرست هوادار گفت: 2 صبح به هتل رسیدیم. طبق برنامه قرار بود جلسه هماهنگی برگزار شود.4 بند را صنعت نفت آبادان طبق صحبت سازمان لیگ قبول کرد بر عهده بگیرد. در آن زمان کوتاه برایمان انجام پذیر نبود. باید دو دستگاه اتوبوس  VIP طبق عرف، مسافت و نظریه پزشکی برایمان مهیا می کردند و بعد از سوت پایان بازی هم همان اتوبوس ها ما را بر می گرداند. یک هتل معمولی برای اقامت چند ساعته در اهواز چون نمی توانستیم بازیکنان را 6-5 صبح بیدار کنیم و از مسجد سلیمان به اهواز برویم. وعده نهار و شام و بلیت برگشت هم بود.

وی افزود: به ناظر بازی گفتم این موارد را گفته اند انجام می شود. خیلی سخت است روز بازی 5ساعت در آن هوا و رطوبت با اتوبوس بروید و بازی کنید. ولی به احترام مردم خوب آبادان و سازمان لیگ قرار شد به آنجا برویم و بازی کنیم. صورتجلسه با آن 4 مورد تهیه شد. قرار شد تصمیم گیری شود و در صورت نهایی شدن راهی محل بازی شویم. حتی به احترام مردم آبادان کیت جدید با پیام تسلیت طراحی کرده بودیم. شب قبلش به ما گفته بودند در اهواز نمی توانیم هتل بگیریم و در مسجد سلیمان این کار امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید:  فلاح: نگران نباشید حالم خوب است

طهماسبی عنوان کرد: به عنایتی گفتم تاکید کنید ما نمی توانیم در مسجد سلیمان بمانیم. در جلسه فقط دو ساعت در مورد هتل صحبت کردیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم برای اینکه حسن نیتمان را نشان بدهیم، با هزینه خودمان در اهواز هتل بگیریم. اتوبوس هم آمد. بازیکنان سوار شدند و ساک هایشان را هم گذاشتند اما متوجه شدیم اتوبوس VIP نیست. 44 نفره اسیت. همان جا سریعا با پزشک تیم مشورت کردیم. نظر چند پزشک از پزشکی ورزشی را جویا شدیم گفتند اصلا با این شرایط سفر کردن ممکن نیست. وعده ناهار ما هم معلوم نبود. فکر می کردیم جلسه 9 تا 9:30 برگزار می شود و بعد راهی می شویم.

سرپرست هوادار گفت: زمانی که تلف شد کار ما را خراب کرد. از آن 4 مورد دو مورد کلیدی اصلا رعایت نشد. مسئولان تیم نفت آبادان می گویند ما لحظه ای فهمیدیم اما وقتی تیم شما شب قبل با اتوبوس VIP به سمت محل بازی می رود برای تیم مهمان هم باید این پیش بینی را انجام بدهید. یعنی با توجه به توافق انجام شده، شرایطی که برای خودتان در نظر گرفتید برای تیم مهمان هم در نظر می گرفتید. اگر این اتفاق برای خودتان می افتاد واقعا راضی به انجام بازی در بدترین شرایط و تحت فشار روحی-روانی، می شدید؟

وی افزود: بازیکنان تیم گفتند  با این شرایط مصدوم می شویم. تصمیم گرفتیم یک ساعت مهلت بدهیم اتوبوس دیگری مهیا کنند. 2 ساعت بعد یک ون فرستادند. آیا نمی شد با وجود شرایط بحرانی آبادان، با یک مدیریت صحیح دو اتوبوسی که 10 شب تیم خودتان را برده و 3 صبح رسیده، به راننده هایشان بگویید 3 ساعت استراحت کنند و 6 صبح دوباره راه بیفتند و 10 صبح تیم هوادار را به مسجد سلیمان ببرند؟

طهماسبی گفت: برای برگشت هم روی VIP تاکید نداشتیم و قبل از بازی برایمان مهم بود. این نشان می دهد عزمی نبوده؛ شرایط توافق شده که سراج هم صورتجلسه را امضا کرد، مهیا شود.40 نفر کاروان ما بود و اگر با اتوبوس 44 نفره می خواستیم برویم از ظر ورزشی به مشکل می خوریم که واقعا تیم با خستگی شدید می رسید. از نظر پزشکی هم که رد شده است. واقعا شرایطی که برای خودشان مهیا بود برای ما مهیا نبود.

بیشتر بخوانید:  ستاره پرتغال در سه راهی بایرن، بارسا و سیتی!

وی در خصوص اینکه این مساله چه نفعی برای تیم نفت آبادان داشته، عنوان کرد: بعد از برد مقابل پرسپولیس دیگر برد نداشتند. نمی گویم از عمد این کار را کردند اما به هرحال سو ظن به وجود می آید. به هرحال این سوال مطرح می شود که داستان چه بوده؟ کمترین حالت این بود که تیم میزبان می توانست صبر کند. آن ها 9 روز استراحت کرده بودند و ما 3 روز استراحت کردیم. می توانستند صبر کنند همزمان حرکت کنیم و این شائبات به وجود نمی آمد.

سرپرست هوادار در خصوص اینکه در جلسه کمیته انضباطی چه تصمیمی برای این بازی گرفته شد، اظهار داشت: 3 حالت مطرح کردند؛ نتیجه 3 بر صفر به سود یکی از تیم ها یا بازی مجدد. قرار شد کمیته انضباطی نظر بدهد. در نیم فصل اتفاقی برای ما افتاد که برای هیچ تیمی نبود. بازی با استقلال در دور برگشت به علت کرونای آن ها اردوهایمان برگزار نشد. تاریخ مجدد اعلام کردند که برنامه هایمان به هم ریخت. واقعا تیم ما استراحتی نداشت. بعد هم رفتیم بازی کردیم. الان هم واقعا تیم فرسوده شده بود. بعد از لغو بازی بازیکنان به حال خودشان رها شدند. نگفتند تیم را در حالت آماده باش نگه دارید. گفتند قرار است در هفته آینده نتیجه اعلام شود.

وی در مورد وضعیت رضا عنایتی گفت: همان شب که به فرودگاه رفتیم عنایتی به بچه ها گفت به امید دیدار، ان شاالله شما به زودی را می بینم. تعطیلات خوش بگذرد. هنوز مشخص نیست. او خواسته ها و برنامه هایش را به باشگاه اعلام کرده و در حال بررسی است. قرار است هفته آینده جلسه ای برگزار و این مساله مشخص شود.

سرپرست هوادار در مورد بحث واگذاری تیم عنوان کرد: این بحث ها مطرح شده بود اما عنایتی و میری مالک باشگاه جلسه گذاشتند و توافق کردند. بحث فروش کاملا منتفی شد. قرار شد تیمداری ادامه پیدا کند. حتی مالک باشگاه مصر بود که به فوتبال کشور کمک کنیم. استعداد یابی کنیم و تیم پایه تشکیل بدهیم. برایش مهم است که به جوان های مملکت خودش کمک کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.