خانبان با پرسپولیس ادامه می دهد

اصرار اسکوچیچ شرایط را تغییر می دهد؟

0 125

برخلاف برخی تصورات مهرداد خانبان با پرسپولیس قطع همکاری نکرده و همچنان عضو کادرفنی سرخ هاست.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مهرداد خانبان برخلاف تصورات و اخبار منتشره از پرسپوليس جدا نشده و حتی یحیی گل محمدی ماموریت هایی را به این مربی و محمد عسگری برای بررسی گزینه ها و موارد کاری سپرده است.

خانبان به رغم تاکید فدراسیون مبنی برآنکه مربیان تیم ملی نباید دو شغله باشند در تیم ملی حضور یافت تا خیلی ها تصور کنند جدایی این مربی از جمع سرخپوشان پایتخت قطعی شده و به عبارتی اینگونه برداشت شود که مهرداد خانبان تیم ملی را به پرسپوليس ترجیح داده است.

ماجرا اما اینگونه نیست؛ دراگان اسکوچیچ که از حضور خانبان بهره زیادی می برد و معمولا ماموریت های مهمی را به این مربی محول می کند در اردوی قطر دست تنها بود چرا که برخی کارها توسط شخص مهرداد خانبان انجام می شده و از عهده سایر دستیاران سرمربی تیم ملی خارج است.

از طرفی بعد از آنکه ۵ ملی پوش استقلال از لیست تیم ملی خط خوردند و با دخالت فدراسیون و شخص ماجدی به اردو بازگشتند تعداد نفرات حاضر در اردوی قطر نیز افزایش یافت در حالی که تعداد کادرفنی کم بود و به همین دلیل اسکوچیچ از خانبان خواست که به اردوی تیم ملی اضافه شود.

بیشتر بخوانید:  دژاوو برای کلوپ؛ روزهای مشابه با آخرین روزهای دورتموند

مهرداد خانبان به رغم آنکه قراردادش تمدید نشده در پی درخواست اسکوچیچ با کسب مجوز از کادرفنی پرسپوليس به اردوی تیم ملی در قطر اضافه شد. این مربی به رغم دریافتی کلان فدراسیون عزیزی خادم (۱۱۰ میلیارد تومان) همچون کریم باقری، وحید هاشمیان و… پولی بابت قرارداد خود دریافت نکرده بود البته اخیرا بخشی از مطالبات دستیاران ایرانی تیم ملی پرداخت شده است.

در مجموع خانبان که با ۵ مربی در پرسپوليس کار کرده است و سابقه حضور در جام ملت‌ها و دو دوره جام جهانی با تیم ملی را در کارنامه دارد از جمع سرخپوشان پایتخت جدا نشده و مایل به ادامه همکاری با یحیی گل محمدی است.

حال باید دید اگر اسکوچیچ همچنان تمایل به ادامه حضور خانبان در کادرفنی خود داشته باشد آیا فدراسیون و نهادهای دیگر می پذیرند که او دو شغله باشد یا خیر.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.