چلسی و اینتر برسر انتقال لوکاکو به اختلاف خوردند

0 61

باشگاه چلسی برای موافقت با انتقال قرضی مهاجم بلژیکی‌اش به جمع نراتزوری 15 میلیون یورو می‌خواهد

به گزارش سرخ نیوز، روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی چلسی برای بازگشت به اینتر لحظه‌شماری می‌کند اما به دلیل اختلاف 10 میلیون یورویی هنوز توافقی بین دو باشگاه در این زمینه صورت نگرفته است. فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ اینتر اولین پیشنهاد رسمی خود برای به خدمت گرفتن لوکاکو را داده که پیشنهاد انتقال قرضی 5 میلیون یورویی بوده اما چلسی این پیشنهاد را رد کرده و اینتری‌ها حالا منتظر تعیین قیمت از سوی طرف انگلیسی هستند.

 

در سوی دیگر نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد؛ باشگاه چلسی برای موافقت با انتقال قرضی مهاجم بلژیکی‌اش به جمع نراتزوری 15 میلیون یورو می‌خواهد که این نشان می‌دهد برای عملی شدن این انتقال اختلافی 10 میلیون یورویی بین دو باشگاه وجود دارد؛ با این حال به نظر می‌رسد طرفین بتوانند روی پرداخت 10 میلیون یورو از سوی اینتر توافق کنند.

لوکاکوی 29 ساله که از وضعیتش در چلسی راضی نیست، برای بازگشت به اینتر به مدیران باشگاه چلسی و توماس توخل فشار می‌آورد، این در حالی است که گفته می‌شود برای بازگشت به اینتر حاضر به کاهش دستمزدش هم هست.

بیشتر بخوانید:  مالک اینتر در خطر زندانی شدن!

سایت «گل» هم گزارش داد که جوزپه ماروتا مدیر اجریی اینتر و سران این باشگاه ایتالیایی از بازگرداندن لوکاکو به اینتر در این تابستان اطمینان دارند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.