زوج رونالدو- طارمی؛ ممکن یا غیر ممکن؟

0 56

سایت انگلیسی در گزارشی جالب از اهمیت خرید طارمی برای منچستریونایتد نوشت و از زوج طارمی-رونالدو صحبت به میان آورد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، سایت انگلیسی زبان breakingthelines به منچستریونایتد 8 بازیکن را پیشنهاد داد که در تابستان جاری خریداری کند. یکی از آن بازیکنان مهدی طارمی، ستاره کشورمان است.

این رسانه در خصوص مهاجم پورتو نوشت: او فوتبالش در اروپا را خیلی دیر آغاز کرد. در سال 2020 با مبلغ اندک 4.5 میلیون یورو به پورتو رسید. حضور مثبت و به شدت عطش گلزنی داشت. استعداد تکنیکی به او کمک کرد تا در پست‌های مختلف در پورتو 48 بازی انجام دهد و آمار 26 گل و 17 پاس گل را به ثبت رساند.

breakingthelines ادامه داد: اگر رونالدو یک فصل دیگر در منچستریونایتد بماند، طارمی می‌تواند به عنوان مهاجم دوم خود را ثابت کند. او در این پست در پورتو خودش را نشان داده و توانست در این فصل 14 گل و 14 پاس گل در 29 بازی به ثبت رساند.

این رسانه انگلیسی در انتها نیز به تمجید از ستاره کشورمان پرداخت و نوشت: او قدرت این را دارد که خیلی خوب به عمق خط دفاع بزند و فضای خوبی برای پاس گرفتن بسازد. او خیلی خوب می‌تواند نقش مهاجم دوم را بازی کند. طارمی 29 ساله است و تا سال 2024 با پورتو قرارداد دارد.او می‌تواند یک گزینه مناسب برای یونایتد در پنجره نقل و انتقالاتی باشد.

بیشتر بخوانید:  نساجی 2 - مس کرمان 0/ اولین برد شاگردان مطهری + ویدیو

این سایت از بازیکنانی دیگر مثل ابراهیم سانگار، اسماعیل بن ناصر، مارکوس پدرسن، یورین تیمبر، کریستوفر انکونکو، عثمان دمبله، فرانکی دی یونگ، محمد سیماکان و لوئیز سینیسترا به عنوان گزینه‌های دیگر خرید منچستریونایتد نام برد.

نکته جالب این است که سایت breakingthelines  دوباره این خبر خود را بازنشر کرد تا در میان پنجره نقل و انتقالات به شیاطین سرخ هشدار دهد که از سایر رقبا عقب نماند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.