انتقال انصاری فرد به تیم گراس‌هاپرز منتفی شد؟

0 84

دستمزد بالای انصاری با آاک و قرارداد این مهاجم با تیم یونانی مانعی بر سر انتقال او به باشگاه سوئیسی است.

به گزارش سرخ نیوز، در حالی که کریم انصاری فرد بازیکن ایرانی تیم آاک یونان در لیست مازاد این باشگاه قرار گرفته، هنوز تیم بعدی این بازیکن مشخص نشده است. این مهاجم یک فصل دیگر با آاک قرارداد دارد و هر روز خبرهای مختلفی از تلاش بعضی از باشگاه‌ها برای جذب او منتشر می‌شود.

 

از یک سو گفته می‌شود انصاری فرد قصد دارد به خاطر همسر یونانی اش به کار در این کشور و به ویژه شهر آتن ادامه بدهد و تیمی را از این شهر انتخاب کند و از سوی دیگر تیم‌هایی از شهرها و حتی کشورهای دیگر جویای شرایط کاپیتان تیم ملی ایران می‌شوند.

 

در تازه‌ترین خبر، سایت sdna یونان مدعی شد کریم مورد توجه باشگاه گراس‌هاپرز قرار گرفته اما باشگاه سوئیسی به دلایلی قید مهاجم ایران را زده است.

 

در گزارش این سایت آمده است: «حقیقت این است که تیم‌هایی از سوپر لیگ یونان بودند (و هنوز هم هستند) که به دنبال جذب مهاجم ایران که دلایلی برای اولویت دادن به ماندن در یونان دارد، هستند. با این حال، علاوه بر باشگاه‌های کشورش، مهاجم ۳۲ ساله مورد توجه باشگاه گراس هاپر هم قرار گرفت. تیم سوئیسی از طریق مدیر ورزشی خود روی پرونده انصاری فرد تمرکز کرد و همه داده‌ها را بررسی کرد.»

بیشتر بخوانید:  آینده مهدی طارمی در پورتو؛ ماندنی یا رفتنی؟

 

در ادامه این مطلب به مشکلات جذب انصاری فرد اشاره شده است: «دستمزد سالانه کریم در AEK یک مشکل است (۵۰۰ هزار یورو در سال در حالی که گراس هاپر نمی‌تواند بیش از ۳۰۰ هزار یورو بپردازد) و اینکه او یک سال دیگر با زرد و مشکی‌ها قرارداد دارد و این باشگاه برای آزاد کردن کریم و روشن کردن چراغ سبز چیزی را طلب می‌کند.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.