دیاباته مشتری جدید پیدا کرد!

0 109

دیاباته با انتشار پیامی در فضای مجازی بازگشت خود به فوتبال ایران را تایید کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرآنلاین، دیاباته که احتمال بازگشتش به فوتبال ایران از مهمترین اخبار فصل نقل و انتقالات بود روز گذشته (چهارشنبه) با انتشار پیامی در فضای مجازی این بازگشت را رسما تایید کرد.

هر چند که مقصد نهایی آقای گل اسبق فوتبال ایران هنوز مشخص نشده اما از تیم پرسپولیس تهران به عنوان جدی‌ترین مشتری دیاباته یاد می‌شود.

البته یحیی گل‌محمدی تا کنون تمایلی به جذب این بازیکن نشان نداده و برخی از اخبار حکایت از مخالفت او با جذب بازیکن سابق استقلال دارد.

یکی دیگر از مشتریان احتمالی دیاباته تراکتور تبریز است. این تیم با استخدام قربان بردیف به دنبال احیای روزهای باشکوه خود است. دیاباته در زمان حضور در استقلال بازی‌های درخشانی را در برابر تیم تراکتور تبریز به نمایش گذاشت و حتی برابر این تیم نیز هتریک کرد.

بیشتر بخوانید: آخرین پاسخ گل محمدی در خصوص جذب دیاباته

دیگر گزینه احتمالی دیاباته استقلال تهران است تیمی که مهاجمان زیادی را در اختیار گرفته اما ریکاردو ساپینتو از شیوه جذب این بازیکنان توسط مدیریت راضی نیست و حتی شنیده‌ها حکایت از لیست خروجی سوم این مربی بعد از بازی با ملوان دارد. با بازگشت مهدی قایدی به استقلال شاید رویای هواداران آن باشد تا روزی شاهد درخش قایدی و دیاباته به مانند لیگ نوزدهم باشند.

بیشتر بخوانید:  گل اول نفت مسجد سلیمان به پرسپولیس توسط سامان نریمان جهان + ویدئو
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.