آخرین وضعیت مذاکرات پرسپولیس با دیاباته

0 1,855

شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال برای پیوستن به پرسپولیس موافقت نهایی خود را اعلام کرده است اما احتمال دارد بندهایی به قرارداد او با پرسپولیس اضافه شود.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس پس از تأیید یحیی گل محمدی مذاکره با شیخ دیاباته را جدی تر از گذشته ادامه داد تا مهاجم پیشین استقلال تهران و فصل گذشته الغرافه قطر را جذب کند. دیاباته پس از مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس موافقت خود با پیوستن به این تیم را اعلام کرده است.

دیاباته

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به تازگی قراردادی یک میلیون و ۱۵۰ هزار دلاری با «یورگن لوکادیا» امضا کرده است دنبال گرفتن تخفیف از دیاباته است تا بتواند او را با مبلغی نزدیک به ۴۳۰ هزار دلار جذب کند اما مدیر برنامه‌های دیاباته خواهان بندهای مالی برای مهاجم پیشین آبی پوشان در فصل جاری لیگ برتر است.

بیشتر بخوانید: بازی پرسپولیس با ذوب آهن ۳ بر صفر می‌شود؟!

دیاباته برای حضور در پرسپولیس منتظر دریافت پیش قسط اول قرارداد خود است تا بتواند او را به جمع مهاجمان پرسپولیس اضافه کند. مدیرعامل پرسپولیس هم تصمیم دارد امضای نهایی قرارداد با دیاباته را سه شنبه هفته جاری انجام دهد تا او با پذیرش شروط قرارداد خود برای یک فصل پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

بیشتر بخوانید:  شمشیر دولبه تیم ملی برای پرسپولیس

دیاباته

در صورت توافق نهایی دیاباته با درویش، قرارداد او تا پایان هفته جاری با پرسپولیس رسمی می‌شود تا او پس از بازی با آلومینیوم بتواند در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱:۳۰ جمعه هفته جاری میهمان آلومینیوم اراک است. پرسپولیس در دو بازی گذشته خود برابر ذوب آهن و فولاد خوزستان دو امتیاز گرفته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.