محرومیت یک جلسه‌ای پورعلی‌گنجی سپری شده

0 86

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت:محرومیت پورعلی‌گنجی در بازی اول مقابل ذوب‌آهن سپری شده است و طرح این موضوع درست نیست.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم، مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عدم صدور ITC در دو دیدار ابتدایی تیمش در لیگ برتر غایب بوده است و حالا برای دیدار با آلومینیوم اراک نیز وضعیت نامشخصی دارد.

در همین زمینه گفته می‌شود پورعلی‌گنجی به دلیل محرومیت یک جلسه‌ای که از زمان حضورش در نفت تهران باقی مانده است در صورت صدور ITC نیز نمی‌تواند پرسپولیس را در دیدار با آلومینیوم اراک همراهی کند و محرومیت یک جلسه‌ای این بازیکن از زمان صدور کارت بازی او اعمال خواهد شد و غیبت او در دیدار با ذوب‌آهن در هفته اول ربطی به محرومیت یک جلسه‌ای نداشته است.

بیشتر بخوانید: پورعلی گنجی: امیدوارم امسال بدرخشیم

حسین دوام معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع گفت:محرومیت منوط به صدور ITC نیست و این محرومیت در بازی اول مقابل ذوب‌آهن قابلیت اجرا داشته و سپری شده است. هر چند ما روی همین محرومیت هم حرف داریم و به نظرمان شامل گذشت زمان می‌شد و نباید به اجرا درمی‌آمد. به هر حال محرومیت پورعلی‌گنجی در بازی اول مقابل ذوب‌آهن سپری شده است و طرح این موضوع اصلاً درست نیست.

بیشتر بخوانید:  پاسخ عیسی آل کثیر به یک پیشنهاد 

وی درباره اینکه باشگاه فولاد خوزستان نیز مدعی شده است به دلیل حضور سینا اسدبیگی در ترکیب پرسپولیس از این باشگاه شکایت خواهد کرد، گفت:ما بیانیه‌ای در این مورد دادیم و به نظرم زیاد به آن نپردازیم بهتر است. هنوز که ابلاغیه‌ای به دست ما نرسیده است. به نظرم بهترین پاسخ برای ادعای واهی باشگاه فولاد سکوت است و هر زمان مراجع ذی‌صلاح از ما پاسخ بخواهند، به آنها جواب خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.