گل محمدی:اگر قرار بود تماشاگر بیاید، ما استادیوم را پُر می کردیم + ویدئو

لوکادیا نیاز به بازی های بیشتری دارد

0 79

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد مقابل آلومینیوم اراک گفت:امروز خوب بودیم، گل زدیم و به حریف موقعیت ندادیم

به گزارش  سرخ نیوز، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از برد تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: وی ادامه داد: قبل از هر چیز این برد را به موسی سلامت جانباز عیزی کشورمان تقدیم می‌کنم. گرفتن این 3 امتیاز برای ما بسیار مهم بود. ما در 2 بازی قبل امتیاز از دست دادیم و این بازی برای ما حساس و حیاتی بود. خدا را شکر که بردیم چون بازی سختی بود.

* این برد را به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم

گل‌محمدی تصریح کرد: آلومینیوم موقعیت داشت اما ما هم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. در نیمه دوم حریف فشار بیشتری آورد اما ما خوب دفاع کردیم و به حریف موقعیت ندادیم. از بازیکنانم تشکر میکنم که 90 بازی خوبی انجام دادند. تیم حریف هم تیم با کیفیتی است اما خدا را شکر 3 امتیاز خوبی گرفتیم و این برد را به هواداران مان تقدیم می کنیم. امیدوارم در بازی های بعدی هم امتیازات خوبی بگیریم.

*پرسپولیس امروز گل زد و به حریف موقعیت نداد

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی با آلومینیوم و شکسته شدن طلسم برد در اراک و اینکه برخی از کارشناسان اعتقاد دارند پرسپولیس با کیفیت زیادی در این بازی حاضر نشد گفت: درباره بازی حرف زدم. ارزیابی خودم را هم گفتم. ما امروز موقعیت های خوبی داشتیم. موقعیت های صد درصد گل به حریف ندادیم و خوب دفاع کردیم. ما امروز خوب بودیم. گل زدیم و به حریف موقعیت ندادیم.

بیشتر بخوانید:  عاملان حمله به وینیسیوس به قتل متهم شدند

*اینکه فکر کنیم پرسپولیس باید همه بازی ها را ببرد؛ توقع درستی نیست

گل‌محمدی در خصوص اینکه توقع هواداران با وجود برد در بازی امروز بالاست و انتظار برد با گل های بیشتری دارند تصریح کرد: لیگ ما لیگ سختی است و این که توقع داشته باشیم چون پرسپولیس هستیم همه بازی ها را ببریم توقع درستی نیست. ما برای همه بازی ها برای 3 امتیاز تلاش می کنیم. همیشه برای برد تلاش می کنیم اما لیگ ایران لیگ سختی است. ما مقابل تیم باکیفیتی در زمین خودش بازی کردیم. بازیکنان با تجربه ای دارند. هیچ تیمی اینجا راحت برنده نمی شود. لیگ ما لیگ پرفشاری است. البته ما برای قهرمانی بسته شدیم و این هدف ماست. در این شکی نیست که مدعی قهرمانی هستیم اما اینکه در هر بازی بخواهیم 3،4 گل بزنیم انتظار درستی نیست. ما امروز حداقل موقعیت ها را به حریف دادیم. از نظر ساختار دفاعی و دروازه خیلی بهتر از قبل شدیم. آنها وظایف خود را درست انجام می دهند.

* لوکادیا از نظر بدنی کار دارد و بیشتر باید کار کند

وی در خصوص عملکرد لوکادیا در بازی امروز ادامه داد: لوکادیا نیاز به بازی های بیشتری دارد. او از موقعیت ها خوب استفاده می کند. باید بیشتر تمرین کند و بیشتر باید آماده شود. بازی اول او بازی سختی بود اما فکر می کنم با تمرینات مداوم می تواند کیفیت خود را نشان دهد. از نظر بدنی کار دارد و باید بیشتر کار کند.

بیشتر بخوانید:  واکنش علی دایی به درگذشت بلاژویچ / مربی با دانش و انسان شریفی بود

*شاید خوب بازی را ندیدید!

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه امروز خط حمله پرسپولیس امروز حرف زیادی برای گفتن نداشت گفت: شما نیمه اول را دیدید؟ شاید خوب بازی را ندیدید!

* اگر قرار به حضور تماشاگر بود، ما امروز استادیوم را پُر می کردیم

گل محمدی درباره حواشی بازی و حضور برخی از تماشاگران ادامه داد: ما از حضور تماشاگران در استادیم استقبال می کنیم چون از حضور آنها لذت می بریم. حق هواداران است که در ورزشگاه باشند. امروز هم می شد تماشاگران بیشتری در استادیوم باشند اما به کار بردن برخی از الفاظ و توهین ها خوب نبود. به کادرفنی و بازیکنان فحاشی شد و این درست نبود. برای برگزاری بازی ها اگر قرار باشد بدون تماشاگر باشد باید راهکار مناسبی باشد تا کسی نیاید. این تعداد تماشاگر ما را غافلگیر کرد. اگر قرار بود تماشاگر بیاید ما امروز استادیوم را پُر می کردیم.

*صادقی می تواند خیلی بهتر از این باشد

وی در مورد عملکرد سعید صادقی در پرسپولیس و اینکه شاید اصراری به حضور او در ترکیب اصلی پرسپولیس نباشد تصریح کرد: سعید امروز یکی از بازیکنان خوب ما بود و نمی خواهم از کسی دفاع کنم. شروع کار او در پرسپولیس است و انتظارات اینجا بالاست. او می تواند خیلی بهتر از این باشد اما امروز یکی از خوب های ما بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.