لاو استوری؛ اینبار شکیرا و نادال

1 3,503

در پی جدایی شکیرا از پیکه، حال خبر رابطه او با قهرمان تنیس، رافائل نادال درز کرده است که در ادامه می‌خوانید.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پاپاراتزی اسپانیایی جوردی مارتین خبری در مورد یک داستان عشق پنهانی بین رافائل نادال ستاره تنیس و شکیرا، ستاره پاپ کلمبیایی منتشر کرده است. این خبر را رسانه‌های مختلف در سراسر جهان گزارش کرده‌اند؛ چه در روزنامه‌ها و مجلات ورزشی و چه آنها که مستقل هستند. اما درز کردن چنین خبری در شرایط فعلی مشخص نیست چه هدفی را دنبال می‌کند. شکیرا از پیکه جدا شده و درگیر مسائل مربوط به حضانت فرزندانش است و نادال در مسابقات یو اس اوپن 2022  حضور دارد و به یک قهرمانی دیگر در مسابقات گرند اسلم امسال فکر می‌کند.

شکیرا و رافائل نادال

نادال و شکیرا هر دو در میانه خاص‌ترین و پیچیده‌ترین لحظات زندگی خود قرار دارند و انتشار این خبر تلاش دارد تا ثبات زندگی آنها را به خطر بیندازد. نادال در آستانه پدر شدن است و احتمالا بعد از گرنداسلم آمریکا این اتفاق برایش بیفتد. در واقع فرزند نادال از شریک زندگی فعلی‌اش مری پرلو است؛ کسی که در واقع بر اساس بر پایه این خبر به وی خیانت شده و در همان زمانی که گفته می‌شود نادال و شکیرا در رابطه بودند، او هم در زندگی نادال حضور داشت.

بیشتر بخوانید:  شکیرا در آستانه امضای قرارداد با شیخ عرب/ کنسرت امارت در راه است

شکیرا در حال جدایی از شریک تاریخی خود جرارد پیکه است و در این بین درگیری حقوقی برای حضانت فرزندانش در جریان است. مطمئناً اکنون بهترین زمان برای انتشار چنین خبری نبود و می‌توان گفت بی‌انصافی بود که جوردی مارتین اکنون چنین خبری را منتشر کرده است. عشق ادعایی بین نادال و شکیرا از صحنه فیلمبرداری آهنگ “Gipsy” شکل گرفته است.

شکیرا و پیکه

شکیرا قهرمان تنیس را به عنوان قهرمان داستان می‌خواست و طبق داستان، این ویدئو در نهایت با بوسه بین آنها به پایان می‌رسید. به گفته مارتین، به نظر می‌رسید که در این تصاویر هر دو از قبل با یکدیگر رابطه صمیمانه و نزدیکی داشته‌ و احتمالا آن بوسه آغاز رابطه‌ای بوده که از همه پنهان مانده است.

اگرچه در سال 2009 شکیرا همچنان مجرد بود اما نادال در همان زمان با همسر فعلی‌اش مری پرلو که از سال 2005 در مدرسه با وی آشنا شده بود، در رابطه بود و در نهایت سال 2019 آنها با یکدیگر ازدواج کردند. این در حالی است که حالا شکیرا و پیکه پس از یازده سال زندگی مشترک، در حال جدایی از یکدیگر هستند. خیانت پیکه عامل اصلی این جدایی اعلام شده است دروغ‌های ستاره فوتبال بارسلونا منجر به جدایی او از شکیرا شده و گفته می‌شود پیکه با همکار خود کلارا چیا مارتی در رابطه است.

بیشتر بخوانید:  وقتی راجر فدرر به مقایسه سرنا ویلیامز و کانر مک گرگور پرداخت
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
۱ دیدگاه
  1. هانی می‌گوید

    عجب

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.