معادله چند مجهولی خط دفاع پرسپولیس؛ چه کسی زوج گولسیانی می شود؟

0 72

پرسپولیس به دنبال پنجمین کلین شیت خود در بازی مقابل هوادار است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، گوش شیطان کر، چشم شیطان کور، هنوز هیچ تیمی نتوانسته پس از گذشت ۴ هفته از لیگ برتر، دروازه پرسپولیس را در فصل جاری باز کند. صدرنشین لیگ برتر بیست و دوم در هفته نخست با حضور علیرضا بیرانوند و زوج دفاعی فرشاد فرجی و گیورگی گولسیانی که علی نعمتی و دانیال اسماعیلی فر آنها را در کناره های خط طولی پوشش می دانند موفق به ثبت اولین کلین شیت فصل در خانه ذوب آهن ثبت شد. این ترکیب تا هفته سوم بدون تغییر بود و سرخ پوشان در بازی با فولاد(آزادی) و آلومینیوم(اراک) نیز بدون گل خورده زمین را ترک کردند. به دنبال حل مشکلات مرتضی پورعلی گنجی و رفع محرومیتش، این فرصت در اختیار این مدافع با تجربه قرار گرفت تا در بازی مقابل نفت آبادان در ترکیب قرار بگیرد و بر همین اساس زوج خط دفاعی پرسپولیس پس از سه هفته دستخوش یک تغییر بزرگ شد و فرشاد فرجی به نیمکت بازگشت تا اینبار مدافع دیگری در کنار گولسیانی بازی کند.

بیشتر بخوانید:  حضور تاج و نبی در اولین تمرین تیم ملی با سرمربی جدید

خوشبختانه این جا به جایی ها با پاسخ مثبت همراه بود تا چهارمین کلین شیت هم کنار نام پرسپولیس در پایان هفته چهارم لیگ برتر ثبت شود. گرچه که مدافعان سرخپوش در بازی مقابل نفت چند اشتباه چشمگیر داشتند و در چند صحنه اگر بیرانوند نمی درخشید یا مهاجمان حریف کم تجربگی به خرج نمی دادند چه بسا دروازه این تیم باز شده بود. حال باید دید یحیی گل محمدی در پنجمین مسابقه لیگ برتری این فصل تیمش از چه ترکیبی در خط دفاعی استفاده می کند؟ به پورعلی گنجی فرصت می دهد تا با سایر مدافعان هماهنگ تر شود یا دوباره به فرجی اعتماد می کند؟ از جایی که حریف این هفته سرخپوشان به نسبت حریفانی که در آینده با آنها مصاف خواهد داد، رقیب آسانتری می آید، به نظر می رسد کادرفنی به دنبال محک زدن نفرات جدید باشد تا آنها را برای بازی های بزرگ فصل آماده کند.

بیشتر بخوانید:  فلاح: نگران نباشید حالم خوب است

با این تفاسیر به نظر می رسد شانس بازی کردن پورعلی گنجی در ترکیب بیشتر از فرجی باشد. البته احتمال سومی هم وجود دارد و فرجی و پورعلی گنجی ممکن است کنار هم قرار بگیرند. اگر قرار بود شما به جای سرمربی پرسپولیس ترکیب این تیم را مقابل هوادار در بازی روز دوشنبه بچینید از چه نفراتی در خط دفاعی استفاده می کردید؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.