رحمتی: برای پیروزی به میدان می‌رویم/ بردیف: کاوه رضایی آماده است

0 73

پیش از بازی آلومینیوم اراک و تراکتور در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر، نگاهی داشته‌ایم به صحبت‌های سرمربیان دو تیم.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، در پی جدال تیم‌های آلومینیوم اراک و تراکتور، در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر، سرمربیان دو تیم در نشست خبری پیش از برگزاری این بازی، صحبت هایی را مطرح کردند که می خوانید؛

 

*رحمتی: نقاط ضعف و قوت تراکتور را می‌دانیم / برای پیروزی به میدان می‌رویم

مهدی رحمتی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پیش از بازی تیمش مقابل تراکتور اظهار کرد: فردا (دوشنبه) با تیم تراکتور بازی داریم که در این فصل به خوبی تقویت شده است و کادر فنی خوبی دارد. بازی‌های گذشته این تیم را به خوبی آنالیز کردیم. در بازی‌های گذشته این تیم بازی‌های خوبی انجام داده است. باتوجه به پشتوانه هواداران تراکتور و انتظاراتی که از این تیم می‌رود، پیش‌بینی می‌شود با حداکثر توان خود به میدان بیاید. ما در طول هفته شرایط تراکتور را بررسی کردیم. بازیکنان نسبت به نقاط ضعف و قوت تیم حریف آشنایی دارند و ما به دنبال سه امتیاز خانگی این بازی هستیم و بازی را طوری شروع می‌کنیم که بتوانیم قدرت تاکتیکی خود را به حریف دیکته کنیم و از فرصت‌های خود نهایت استفاده را بکنیم.

بیشتر بخوانید:  تمجید سرمربی اسپورتینگ از طارمی؛ او اسکلت پورتو است

او ادامه داد: امیدوارم در بازی پیش رو حمایت هواداران‌مان را هم داشته باشیم تا با انرژی‌ای که منتقل می‌کنند، نهایت استفاده را ببریم و پیروز بازی باشیم.

آلومینیوم اراک

رحمتی درباره حضور هواداران آلومینیوم در بازی مقابل تراکتور گفت: قطعا جذابیت فوتبال به حضور تماشاگران است. همان‌طور که در فینال جام حذفی، هواداران آلومینیوم نشان دادند که حامی تیم هستند، امیدوارم در بازی فردا (دوشنبه) هم حضور داشته باشند و انرژی خود را صرف حمایت از تیم بکنند و به حریف کاری نداشته باشند تا در همه بازی‌ها هواداران را داشته باشیم و از مسئولان می‌خواهم شرایطی را فراهم کنند که هواداران در این وضعیت راحت‌تر به استادیوم بیایند.

 

*بردیف: کاوه رضایی آماده بازی است / آلومینیوم ضدحملات خطرناکی دارد

قربان بردیف، سرمربی تیم تراکتور تبریز نیز صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید.

تمرینات را براساس برنامه پیش برده‌ایم و برای بازی بعدی آماده هستیم.

تیم تراکتور

کاوه رضایی مهاجم بسیار خوبی است و تمرینات منظمی طی هفته‌های اخیر پشت سر گذاشته و آماده است. ما از آمدن او خیلی خوشحال هستیم و امیدواریم به تیم کمک کند.

بیشتر بخوانید:  محمدی: پرسپولیس فوتبالی به فولاد نباخت

آلومینیوم اراک سازماندهی خوبی دارد. می‌دانند چطور باید در فاز دفاعی بازی کنند و به خوبی ضدحمله زده و خیلی سریع به فاز تهاجمی می‌روند. باتوجه به اینکه بازیکنان خط میانی آلومینیوم تکنیکی هستند و به خوبی با توپ کار می‌کنند، این تیم در حملات گروهی هم موفق است.

تمامی مسابقات لیگ برتر سخت و پرفشار هستند. تاکنون ندیده‌ام که یک تیم نسبت به دیگری برتری کاملی داشته باشد. بازی فردا هم سخت و پرفشار خواهد بود.

خدا را شکر محروم و مصدوم نداریم و همه آماده هستند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.