الهامی: شاید استراتژی من مقابل پرسپولیس اشتباه بود

0 76

سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت: در ۱۰ دقیقه‌ای که بد بودیم سرنوشت دیدار با پرسپولیس مشخص شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم، ساکت الهامی پس از شکست 3 بر یک هوادار مقابل پرسپولیس گفت: قبل از هر چیزی از گروه داوری و در رأس آنها دکتر بیژن حیدری که قضاوت سنگینی داشتند، تشکر می‌کنم. به پرسپولیس و تیم خوب‌شان پیروزی را تبریک می‌گویم. شروع بازی برای ما خوب بود ولی بعد از 10 دقیقه ابتدایی، 10 دقیقه بعدی را بازیکنان هوادار از دست دادند و به قولی به خواب رفتند. این 10 دقیقه تکلیف بازی را مشخص کرد. دو گلی خوردیم که اصلا فکرش را نمی‌کردیم. پرسپولیس از تجربه‌اش استفاده کرد و در آن 10 دقیقه گل‌هایش را به ثمر رساند.

وی افزود: از بازیکنانم تشکر می‌کنم چون جوان هستند. شاید استراتژی من اشتباه بود و نمی‌توانم ایرادی به بازیکنان بگیرم. پرسپولیس تیم باتجربه‌ای است و بی‌جهت نیست چندین سال در کورس قهرمانی در لیگ و آسیا است. از دید من، در نتیجه شاید خوب نبودیم ولی از لحاظ فوتبالی کیفیت خوبی به غیر از آن 10 دقیقه داشتیم. فوتبال ادامه دارد و از امشب آماده بازی با مس رفسنجان خواهیم شد.

سرمربی هوادار در رابطه با تعویض‌هایش در این دیدار تصریح کرد: وقتی در شرایط خاصی قرار دارید و دو گل می‌خورید، تعویض می‌کنید. چیز خاصی نبود و بازیکنان همانی بودند که در دیدار قبلی به میدان رفته بودند.

بیشتر بخوانید:  تفاوت بزرگ ساپینتو و استراماچونی چیست؟

ساکت الهامی

الهامی در خصوص انتقاد یحیی گل‌محمدی از کیفیت چمن ورزشگاه پاس قوامین خاطرنشان کرد: فوق‌العاده نه؛ اما بد هم نبود. شاید مثل آزادی نباشد ولی بد هم نبود. شاید تصور گل‌محمدی این بود که زمین خوب بوده ولی گردش توپ و مالکیت بیشتر دست ما بود. پرسپولیس بازیکنان ملی‌پوش زیادی دارد که تعیین کننده هستند اما بازیکنان ما غیر از آن 10 دقیقه کم نیاوردند. فرق ما و پرسپولیس همان 10 دقیقه بود. نظر گل‌محمدی برای ما عزیز و قابل احترام است ولی در رابطه با زمین چیز خاصی نمی‌توانم بگویم.

این مربی در واکنش به این سؤال که رفتار او کنار زمین در بازی امروز متفاوت با سال گذشته بود و آیا محرومیت‌ها باعث این اتفاق شده یا موضوع دیگری، گفت: مربی رفته رفته تجربه پیدا می‌کند و هر روز برای او درس است. هر چقدر سن مربی بالا برود تجربه کسب می‌کند. ممنونم این سوال را پرسیدید چون در چهار دیدار قبلی کسی این سوال را نپرسیده بود. امروز هم اول صحبت‌هایم از داوری تشکر کردم. صحبت‌هایم خودستایی نیست. اگر در تراکتور و نساجی مازندران قهرمان شدیم بازیکنان زحمت کشیدند و من هم نقش کوچکی داشتم. بعد از هر دو قهرمانی جز اینکه ما را اخراج کردند، چه اتفاقی افتاد؟ به بازیکنان امسال ایمان دارم و آنها می‌دانند اشتباه من باعث شد که امروز باختیم. از تک تک بازیکنان معذرت می‌خواهم و قول می‌دهم در بازی با مس رفسنجان یکدل بازی کنیم. قطعا می‌خواهم این راه را ادامه دهم، اگر خدا به من آن صبر را بدهد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی مس کرمان 1 آلومینیوم اراک 1

ساکت الهامی

الهامی در خصوص اعتراض بازیکنانش به عدم اخراج سروش رفیعی و گل اول پرسپولیس که گفته می‌شد توپ از خط رد شده است، گفت: من به دکتر حیدری ایمان دارم و اگر 5 پنالتی علیه ما می‌گرفت، همین صحبت‌ها را می‌کردم. حیدری یکی از بهترین داوران ایران است، آن هم در شرایطی که می‌تواند بیرون از فوتبال خیلی درآمد داشته باشد ولی به داوری عشق دارد. همانطوری که حضور علیرضا فغانی می‌تواند باعث پیشرفت داوری ما شود. می‌توانستم روی آن صحنه‌ها اعتراض کنم و کار به کمیته انضباطی کشیده شود. اصلا نمی‌دانم صحنه‌ها چه کارشناسی می‌شود اما اگر بگویند توپ اوت بوده باز هم از دکتر حیدری تشکر می‌کردم. از داوران باتجربه مثل حیدری و فغانی تشکر می‌کنم. من الان باخته‌ام و نمی‌توانم گردن داور بیندازم. ما باختیم و مقصر آن من هستم. از مالک باشگاه و بازیکنان عذرخواهی می‌کنم. من را آورده‌اند که بازیکنان اشتباه نکنند، اینجا من اشتباه کردم و بازیکنان عالی بازی کردند. قول می‌دهم با بازیکنان در دیدار با مس کرمان جبران کنیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.