ترکیب احتمالی هوادار مقابل پرسپولیس + شماتیک

0 639

هوادار به احتمال فراوان با لایه‌های دفاعی متعدد مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار سرخ‌نیوز، در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر،عصر امروز در ورزشگاه دستگردی تهران، تیم های پرسپولیس و هوادار به مصاف هم خواهند رفت.

با 4 امتیاز از 4 بازی قبلی، 2 گل زده و 2 گل خورده هوادار در رده هشتم جدول قرار گرفته است. ساکت الهامی در سه بازی نخست این تیم از آرایش 433 تدافعی استفاده کرده بود، با این حال در بازی هفته چهارم مقابل تراکتور، وی دفاع سه نفره و آرایش 3-5-2 را ترجیح داد، آرایشی که به نظر می‌رسد در بازی با پرسپولیس نیز در دستور کار خواهد بود.

میلاد فراهانی باتجربه انتخاب الهامی درون دروازه این تیم خواهد بود. در خط دفاعی سه نفره، فریبرز گرامی و مهدی عبدی در جناحین عزت پورقاز بازی خواهند کرد. در خط میانی سپهر روزی‌طلب در راس حضور خواهد داشت و نیما انتظاری و محمد میری در طرفین وی بازی خواهند کرد، سه هافبکی که خصوصیات تدافعی پررنگی دارند. در سمت راست خط هافبک، محسن سفیدچغایی بازی می‌کند و در سمت چپ معین عباسیان به امیرحسین پورمحمد ترجیح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  آنچلوتی: می‌ توانیم فصل را به خوبی تمام کنیم

در خط حمله، محمدجواد محمدی و بابک مرادی دو گزینه ساکت الهامی برای حضور در ترکیب اصلی خواهند بود، دو بازیکنی که پیشتر به عنوان وینگر ایفای نقش کرده‌اند.

ترکیب احتمالی هوادار مقابل پرسپولیس

حضور پرتعداد بازیکنان تدافعی در ترکیب اصلی و نحوه استقرار این بازیکنان در زمین نشان می‌دهد که اولویت هوادار در این بازی، دفاع چند لایه و تلاش برای کسب یک امتیاز بازی خواهد بود، هر چند بازیکنان فاز تهاجمی این تیم در ضدحملات می‌توانند خطرآفرین ظاهر شوند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.