پرسپولیس- هوادار همراه با تقابل‌های غیر منتظره

0 106

جدال تیم های پرسپولیس و هوادار در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر با تقابل‌های جذاب همراه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، جدال تیم های پرسپولیس و هوادار روز دوشنبه در چارچوب دیداری از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

یکی از مسائلی که بر جذابیت های این بازی می افزاید حضور داوودی فنایی و مظاهر رحیم پور در کادرفنی تیم هوادار است.

نفرات یاد شده با اتمام لیگ بیست و یکم بعد از ۲.۵ فصل از پرسپوليس جدا شده و به کادرفنی تیم هوادار پیوستند و حالا به عنوان مربیان تیم رقیب مقابل سرخپوشان پایتخت قرار می گیرند.

رحیم پور و فنایی جز مربیانی هستند که سال ها با یحیی گل محمدی کار کرده اند و حالا طرفین در تقابل با یکدیگر حس و حال ویژه ای را تجربه می کنند.

علاوه بر این امیرمحمد خارکش و محمد حسینی نیز پرسپولیسی هایی هستند که در نقل و انتقالات تابستانی به تیم هوادار اضافه شدند اما تا به حال جایی در لیست این تیم در مسابقات لیگ برتر نداشته اند.

بیشتر بخوانید:  بازی ایران مقابل روسیه با تماشاگر برگزار می شود

خارکش در دوران برانکو، کالدرون و یحیی با پرسپولیس تمرین می کرد و حسینی نیز در زمان برانکو حتی در لیست آسیایی سرخ ها نیز حضور داشت اما بعد از آن برای سپری کردن دوران خدمت سربازی به نیروی زمینی رفت و در ابتدای فصل جاری نیز راهی هوادار شد.

به جز خارکش و حسینی، محمدرضا خالد آبادی که سابقه بازی در جوانان پرسپولیس را داشته نیز در ۴ هفته اخیر لیگ ایران به عنوان دروازه بان ذخیره روی نیمکت هوادار حضور داشته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.