جریان سازی مسخره علیه پرسپولیس؛ چرا می خند؟!

0 198

برخی ظاهرا از قدرت پرسپولیس در زمین مسابقه حسابی ترس وجودشان را گرفته و می خواهند با بازی های رسانه ای بیرون زمین خودی نشان دهند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار خود از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران، موفق شد نفت مسجد سلیمان را با شایستگی مغوب کند. این برد در امتداد نمایش های خوب قبلی سرخپوشان بود و ظاهرا همین قدرتنمایی سبب شده تا برخی حسابی به صرافت بیفتند تا با بردن پرسپولیس به فضای بیرون زمین و با بازی های مسخره رسانه ای تمرکز بازیکنان را بر هم بزنند و …
خنده دار ترین حربه آنها از دیشب رونمایی شد و مدعی شدند که رضا دهقانی بازیکن نفت مسجد سلیمان پس از گلزنی یورگن لوکادیا خندیده و شادی کرده است که بازیکن مورد نظر به این موضوع واکنش نشان داد.

وی در مورد منتشر شدن برخی تصاویر و شائبه خندیدن او بعد از پنالتی پرسپولیس گفت: من زیاد به این چیزها توجه نمی‌کنم، چون به اندازه کافی بیکار داریم تا در صفحات مجازی دنبال این اراجیف باشند. من جلوی پرسپولیس پاس گل دادم و تلاش کردم بهترین بازی ممکن را انجام دهم. چرا باید بعد از گل خوردن تیمم بخندم؟! فقط می‌توانم به این داستا‌ن‌ها بخندم.

بیشتر بخوانید:  اتفاق جالب برای لوکادیا بعد از دبل در مسجد سلیمان
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.