ترابی: خودم پنالتی را به لوکادیا دادم

همه برای یک هدف مهم می جنگیم

0 59

ستاره پرسپولیس گفت: وقتی دیدم لوکادیا روحیه پنالتی زدن دارد خودم پنالتی را به او دادم.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان در حالی به برتری ۲ بر یک رسید که هر دو گل این دیدار را یورگن لوکادیا به ثمر رساند. یکی از این دو گل در دقیقه ۵۴ و در حالی از روی نقطه پنالتی توسط مهاجم هلندی به ثمر رسید که همه انتظار داشتند مهدی ترابی پشت آن بایستد.

پنالتی زن اول و مرد خوش اخلاق پرسپولیسی ها اما سخاوتمندانه این ضربه پنالتی را به یورگن لوکادیا بخشید تا مهاجم زهردار و تازه وارد سرخ ها پشت توپ بایستد و … شاید شنیدن تازه ترین صحبت های مهدی ترابی در این خصوص جالب باشد.

مهدی ترابی در این رابطه می‌گوید: مهم‌تر از هر چیز هدف و عملکرد تیم است. لوکادیا در این بازی پنالتی گرفت و با آن خطایی که باعث اخراج نفت مسجد سلیمان شد به نظرم خیلی به تیم کمک شد. لوکادیا توپ را برداشت و من هم وقتی دیدم روحیه پنالتی زدن دارد خودم پنالتی را به او دادم. خوشحالم لوکادیا ضربه اش را تبدیل به گل کرد و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم

بیشتر بخوانید:  اسکوچیچ: حرف خاصی درباره کی روش ندارم

از ستاره شماره ۹ می‌پرسیم که تو پنالتی زن اول پرسپولیس هستی ولی توپ را به لوکادیا دادی که جواب می‌دهد: به این مسائل فکر نمی‌کنم و به دنبال خودخواهی هم نیستم چرا که در تیم، هر بازیکنی گل بزند ارزش دارد چون هدف همه ما یک چیز است و آن هم قهرمان شدن است. درآن لحظه لوکادیا اعلام آمادگی کرد پشت ضربه پنالتی بایستد و من هم وقتی دیدم روحیه اش را دارد اجازه دادم همبازی ام پنالتی بزند.

لوکادیا - ترابی

به مهدی ترابی می‌گوییم که چقدر این رفاقت و ازخودگذشتگی ها به موفقیت تیم پرسپولیس کمک می‌کند که این بار پاسخ می‌دهد: بحث از خود گذشتگی نیست. در تیم ما رفاقت و دوستی زیادی وجود دارد که این مساله به ما کمک زیادی می‌کند تا همه برای یک هدف قدم برداریم. همه با هم رفیق و دوست هستیم و هرچه برای تیم، صلاح باشد آن را انجام می‌دهیم. همه ما عضو یک تیم هستیم و برای یک هدف می‌جنگیم.

بیشتر بخوانید:  پرتاب بطری آب به سمت ساپینتو توسط هواداران استقلال

ستاره خوش اخلاق پرسپولیس در خصوص اینکه یحیی گل محمدی پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان را در روز تولدش به او تقدیم کرده است نیز می‌گوید: از آقا یحیی و بچه های تیم ممنون هستم. این برد بهترین کادوی تولد برای من بود. البته تیم نفت مسجد سلیمان هم انصافا خوب بازی کرد و دوید اما خوشبختانه درنهایت ما برنده این دیدار شدیم.

او درخصوص صدرنشینی پرسپولیس نیز خاطرنشان می‌کند: صدرنشینی خیلی مهم و روحیه بخش است. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از شروع لیگ قدرتمندانه آغاز کند و حالا با ۱۴ امتیاز صدرجدول هستیم. این موضوع از لحاظ روحی و روانی خیلی به تیم کمک می‌کند. امیدوارم به لطف خدا، حمایت هواداران و تلاش بچه ها بتوانیم این صدرنشینی را تا پایان لیگ بیست و دوم حفظ کنیم. این تیم شایسته هرعنوانی است و انشالله به آنچه هدف گذاری کرده ایم، خواهیم رسید.

ترابی درپایان در مورد دعوت به تیم ملی از سوی کارلوس کی روش می‌گوید: هر دفعه ای که به تیم ملی کشورم دعوت می‌شوم خوشحالم و امیدوارم بتوانم مثل یک سرباز درخدمت تیم ملی و آقای کی روش سرمربی تیم باشم.

بیشتر بخوانید:  بیرانوند از تنهایی درآمد+ عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.