داستان خیانت همسر فرانچسکو توتی؛ پای یک آرایشگر در میان بود!

0 875

فرانچسکو توتی، اسطوره بزرگ رم و ایتالیا، بدترین روزهای زندگی خود را تجربه کرده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، روایت عشق افسانه‌ای فرانچسکو توتی و ایلاری بلازی در دو دهه اخیر همیشه تیتر یک بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی بود. زوج خوش تیپ، مشهور و جذابی که به نماد عشق ورزی در ایتالیا و شاید جهان تبدیل شده بودند. اما حالا این افسانه به بدترین شکل ممکن و با خیانت ایلاری بلازی به فرانچسکو توتی و رابطه با شخص دیگری تمام شده و اسطوره جالوروسی نیز بالاخره سکوت خود را در این رابطه شکسته و صحبت هایی عجیب و غیرمنتظره را به زبان آورده است.

فرانچسکو توتی در ابتدای مصاحبه خود گفت: به کرونای شدیدی مبتلا شدم. 25 روز در خانه حبس شده و نزدیک بود در بیمارستان بستری شوم. سپس 12 اکتبر 2020 فرا رسید.

در 12 اکتبر چه اتفاقی افتاد؟

پدر من فوت کرد. آخرین بار او در 26 آگوست او دیدم. من می‌دانستم که او بیمار است و نمی‌توانستم پدرم را ملاقات کنم. پدرم همیشه کنارم بود، هیچ‌وقت سفری را از دست نداد و جلوی دیگران از من تعریف کرده و می‌گفت فرانچسکو شماره یک است. من دوره سختی را گذرانده‌ام، اول به این دلیل که از فوتبال خداحافظی کردم و سپس پدرم به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت. من همچنین به مدت 15 روز خودم نیز به شدت درگیر این ویروس شدم و با این حال، همسرم زمانی که خیلی به او نیاز داشتم در کنارم نبود.

فرانچسکو توتی و پدرش

آیا تو در این رابطه اشتباهی نداشتی؟

وقتی رابطه‌ای تمام می‌شود همه چیز 50-50 است. من باید بیشتر با او می‌بودم، اما در عوض، در آخر هفته با دوستان برنامه می‌گذاشتم. البته ایلاری هم در قرارهای من بود، اما باید او را به شام برده و بیشتر به او توجه می‌کردم.

بیشتر بخوانید:  گل محمدی: حداقل هزینه 3 تیم از پرسپولیس بالاتر است/ لوکادیا بازی به بازی بهتر می‌شود

شایعاتی در مورد تو نیز همیشه و به خصوص در سال‌های اخیر وجود داشته؟

این شایعه که من اول خیانت کردم، حقیقت ندارد. گفتم قرار نیست صحبت کنم و در این مدت نیز چیزی نگفتم، اما در هفته‌های اخیر دروغ‌های زیادی خوانده‌ام و برخی حتی فرزندان من را به دردسر انداخته‌اند. من هرگز در بیست سال این کار را انجام نداده بودم و البته ایلاری نیز خیانت نکرده بود. اما وقتی از افراد مختلفی که به آنها اعتماد دارم هشدارهایی دریافت کردم، شک و تردید در من آغاز شد. من موبایل او را چک کرده و متوجه شدم او با شخصی رابطه دارد که به عنوان واسطه بین ایلاری و یک مرد دیگر کار می‌کند.

چه زمانی این اتفاق افتاد؟

من در پاییز متوجه آن شدم، اما پیام‌ها از قبل بود.

فرانچسکو توتی و همسرش

نفر سوم کی بود؟

السیا، آرایشگر ایلاری، دوست او.

ایلاری با چه کسی رابطه داشت؟

اجازه ندارم اسمش را بگویم. او یک فرد کاملاً متفاوت از من بوده و به دنیایی بسیار دور از دنیای من تعلق دارد. این اتفاق برای من مانند یک شوک بود.

آن موقع چه واکنشی نشان دادید؟

من همه چیز را در خودم ریخته و به کسی چیزی نگفتم، حتی به ویتو اسکالا، دوستی که از 11 سالگی در کنارم بوده است. من کسی نیستم که چشم ببندم، اما ترجیح دادم ابتدا از این اتفاق چشم‌پوشی کنم. اما در ادامه برای محافظت از بچه‌هایم واکنش نشان دادم.

در ادامه چی شد؟

این اتفاق مرا به سمت افسردگی سوق داد و دیگر نمی‌توانستم وانمود کنم که هیچ اتفاقی رخ نداده است. انگار دیگر خودم نبودم و تبدیل به شخص دیگری شده بودم. در گذشته نیز شایعاتی در مورد ما وجود داشت، اما آنها واقعاً شایعه بودند. اینجا شواهد و حقایقی دیدم و این مرا به افسردگی مبتلا کردم. دیگر نمی‌توانستم بخوابم. اول وانمود کردم که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

بیشتر بخوانید:  شگفتی ایران و شکستن طلسم فوق‌العاده اروگوئه

فرانچسکو توتی و همسرش

اختلاف مالی بین شما وجود دارد؟

بگذارید بگویم ایلاری به کمک پدرش، یکی از صندوق‌های امانت من در بانک را خالی کرده و کولکسیون ساعت‌های رولکس من را برداشت. البته ایلاری ادعا کرده که من این ساعت‌ها را به او هدیه دادم، اما من از شما یک سؤال دارم، کدام مردی به همسرش ساعت مردانه هدیه می‌دهد؟ حتی به او پیشنهاد دادم خانه را به فرزندان اختصاص دهیم، من سه روز با بچه‌ها باشم و او چهار روز، اما ایلاری این پیشنهاد را نیز قبول نکرد و قصد داشت کل‌ خانه را برای خود کند.

شما و ایلاری تبدیل به موضوع مهم سال شده‌اید، چون زیبا بوده و شبیه یک افسانه به نظر می‌رسیدید، محبوب‌ترین فوتبالیست، ستاره تلویزیون.

افسانه‌ای وجود ندارند. ما مثل هر زوجی فراز و نشیب داشته‌ایم و در نهایت چیزی مانند شکست.

اما در گذشته رابطه خوبی بین شما و ایلاری برقرار بود، مثل سال 2006.

من می‌خواستم برای خانواده‌ام، برای ایتالیا و برای مارچلو لیپی در جام جهانی بازی کنم. اما پایم شکست و وقتی بعد از بیهوشی بیدار شدم، ایلاری در درمانگاه دیدم. او آمد تا به من بگوید فرانچسکو، منتظرت می‌مانم و تو را به جام جهانی می‌برم.

زمانی که تو با سرمربی دیگری به نام لوچانو اسپالتی نیز دعوا کردی، ایلاری در دفاع از تو مداخله کرد و او را مرد کوچکی خطاب کرد.

بیشتر بخوانید:  دیدار ایران مقابل سنگال هم بدون تماشاگر شد

او همه این کارها را انجام می‌داد. ایلاری می‌خواست از من محافظت کند و واکنش‌های مادرانه داشت.

فرانچسکو توتی و همسرش

چه سرنوشتی را متصور شده‌ای؟

امیدوارم هرچه زودتر و قبل از اینکه دادگاه تکلیف ما را روشن کند، به توافق برسیم. ایلاری تمام فصل تابستان را برای تعطیلات به تانزانیا و به پیش خواهرش رفت و کل هزینه‌های این مسافرت از حساب‌ من برداشت شده است. ترجیح می‌دادم هزار بار با شما مصاحبه کنم تا در مورد فوتبال و رم که همیشه در قلبم است، صحبت کنیم.

مادرت فیورلا چه می‌گوید؟

هیچ چیز. او نیز در سکوت رنج می‌برد.

آیا درست است که او مخالف ازدواج شما بود؟

مزخرف است. مادرم همیشه به تصمیمات من احترام می‌گذاشت.

سال گذشته عکسی از تو در کنار زنی با نام نومی بوکی در ورزشگاه المپیکو منتشر شده تا شایعات در مورد خیانت اسطوره رم به ایلاری شنیده شود. آیا حقیقت داشت؟

ما با ماشین‌های متفاوت به ورزشگاه رفته و چند صندلی با هم فاصله داشتیم. شما فکر می‌کنید من برای اولین قرار، معشوقه خود را به ورزشگاه می‌برم؟ حضور در یک محیط دوستانه‌تر، بهتر نیست؟ با این حال من از قبل نومی بوکی را می‌شناختم و با دوستان مشترک‌مان رفت و آمد داشتم.

فرانچسکو توتی و نومی بوکی

رابطه من و نومی در سال جدید آغاز و در ماه مارس 2022 قطعی شد. من به مدت 6 ماه افسرده شده و با کمک نومی بوکی از این اوضاع رهایی پیدا کردم. برای 20 ساله به عشقم وفادار بودم، اما به من خیانت شد و من نیز بعد با نومی بوکی وارد رابطه شدم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.