وحشت رقبای پرسپولیس از چیست؟

2 144

طبیعی است که رقبای پرسپولیس وقتی دیدند که این تیم حتی با اشتباهات فاحش داوری هم متوقف نمی‌شود، نگران شدند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، هنوز زمان زیادی از آغاز رقابت‌های لیگ برتر نگذشته که آبی‌پوشان به سبک و سیاق همیشگی علم مظلومیت برافراشته و سعی را دارند حقایق را وارونه جلوه دهند.

این مسئله در روزهای اخیر آن‌چنان پررنگ شده که شاید برای برخی این سؤال پیش بیاید که این همه تقلا و هراس استقلالی‌ها از چیست؟

وقتی داوری‌های هفته‌های اخیر رقابت‌های لیگ برتر را مرور کنیم، پرواضح است که اشتباهات کاملاً به ضرر پرسپولیس بوده و مشخص نیست استقلالی‌ها از این همه تلاش برای وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها چه هدفی دارند!

لوکادیا پرسپولیس

در دیدار پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان، در همان دقایق ابتدایی پنالتی سرخپوشان پایتخت سوخت و علاوه بر این، گل سالم یورگن لودکادیا آفساید اعلام شد! آیا همین اشتباهات برای نابودی یک تیم کافی نبود؟!

مشخصاً برخی می‌بینند که پرسپولیس آن‌قدر قوی بوده که حتی با چنین اشتباهات فاحش داوری نیز متوقف نمی‌شود، وحشت‌زده می‌شوند و اتفاقاً باید هم بترسند؛ این پرسپولیس به هیچ تیمی رحم نمی‌کند و با اضافه شدن شیخ دیاباته از این هم قوی‌تر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  اسماعیلی‌فر: من که گل را نزده بودم، چرا باید شادی گل می‌کردم؟
2 دیدگاه
  1. فرهاد می‌گوید

    کاملا درسته نظر نویسنده

  2. مجید می‌گوید

    سلام لطفا به این فوتبال برتر اعلام کنید تعریف از نوع فیلمبرداری نکنن چرا تو گل اول که آفساید اعلام کردن کارگردان از زاویه خط فیلم نداد گل دوم که آفساید بود فیلم داد قطعا روی خط هر دو دروازه دوربین دارن.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.