افشاگری حمید استیلی از رفتار زشت فدراسیون

0 98

مهدی تاج برای این که از زیر بار خسارت مالی به اسکوچیچ شانه خالی کند، به این مربی کروات پیشنهاد حضور در تیم امید را داد!

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران در بازی دوستانه برابر الجزایر زمزمه هایی مبنی بر حضور کارلوس کی روش و جواد نکونام در تیم ملی و به جای این مربی مطرح بود، در نهایت نیز اینگونه شد و مرد پرتغالی پس از یک دوره ناکامی با کلمبیا و مصر که با اخراج وی همراه بود، سرفرازانه و مثل یک قهرمان به نیمکت تیم ملی بازگشت!

دراگان اسکوچیچ هم که بهترین عملکرد را در بین همه مربیان قاره در مقدماتی جام جهانی داشت و توانسته بود‌ به عنوان اولین تیم آسیایی به جام جهانی فوتبال صعود کند مثل یک گوشت قربانی از سر راه کنار گذاشته شد. هنوز کسی به درستی نمی داند چرا کارلوس کی روش جای این مربی موفق را گرفت. بی شک اگر از رییس جدید فدراسیون فوتبال هم بپرسید پاسخ قانع کننده ای برای این سوال نخواهند داشت.

اسکوچیچ‌ باید می رفت، تا جای برای از او بهتران باز شود. این سناریو از مدت ها پیش طراحی شده بود. خیلی قبل تر از آمدن آقای رییس. در برکناری این مربی کروات نقش برخی ستاره های تیم ملی بسیار پررنگ بود؛ ستاره هایی که زیر دست اسکوچیچ‌ شانس بازی در جام جهانی را یافتند و قرار بود قاتق نان باشند، اما قاتل جانش شدند! بازیکنانی که به قول استیلی حتی آنقدر معرفت نداشتند تا تولد سرمربی شان را تبریک بگویند. یا حتی چند خطی من باب تشکر برای مردی بنویسند که خوب یا بد دو سالی پا به پای شان عرق ریخت و زحمت کشید. البته حساب نفراتی مثل سردار آزمون، وحید امیری و سروش رفیعی از برخی ستاره های پوشالی جداست.

بیشتر بخوانید:  ترکیب پرسپولیس برای دیدار مقابل هوادار مشخص شد + شماتیک

در این بین برخی ها نیز آنطور که استیلی گفته است از ترس این که خط بخورند تولد اسکوچیچ را تبریک نگفته اند. با شناختی که از کی روش وجود دارد، اگر چیزی غیر از این می شنیدیم جای تعجب داشت.کی روشی که ۴ سال آزگار در این توهم به سر برد که برانکو قرار است جایش را بگیرد. او چنان همه را نسبت به این مربی کروات بدبین کرده بود که تصور داشتند برانکو فردای رفتن کی روش سرمربی تیم ملی خواهد شد، اما نه تنها این اتفاق نیفتاد که زمین چرخید و چرخید تا همه ببینید اویی که برای جای دیگران نقشه می کشد و تشنه قدرت است چه کسی بود. شاید این روزها اکثر رسانه ها در مقابل این رسوایی روزه سکوت گرفته باشند، بی شک اما تاریخ فراموش نخواهد کرد در حق اسکوچیچ چه ظلم ها کردند.

کی روش برانکو

باز هم گلی به جمال حمید استیلی که در بین این همه مخالف اسکوچیچ،  رسم معرفت را در حق اسکوچیچ به جای آورد و حداقل از گوشه ای از آنچه به این مرد کروات گذشته بود را افشا کرد. شاید باورکردنی نباشد، اما فدراسیون در حرکتی شرم آور به مربی که تیم ملی را به جام جهانی برده پیشنهاد حضور در تیم امید را داده است! مهدی تاج به خیال خود خواسته اینگونه از زیر بار خسارت مالی به اسکوچیچ شانه خالی کند. همانطور که می خواست غرامت ویلموتس را از طلب فیفا بپردازد. راهکارهای خلاقانه جناب رییس آدمیزاد را به حیرت وا می دارد. به راستی این همه درایت و کمالات چطور یکجا در یک شخص می تواند جمع شده باشد!

بیشتر بخوانید:  جنگ حقوقی بارسا و اتلتیکو بر سر گریزمان؛ دعوای اصلی کجاست؟ 

حرف آخر این که فدراسیون فوتبال اگر قدرشناسی از اسکوچیچ را بلد نیست، حداقل حرمت را بشناسد و بیش از این فوتبال ایران را در دنیا انگشت نما نکند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.