شایعات هدفمند علیه سرخ ها؛ این داستان سربازی علیرضا بیرانوند

0 47

برخلاف شایعات علیرضا بیرانوند سرباز نیست و می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، صدرنشینی پرسپولیس چنان خواب رقبای پرسپولیس را آشفته کرده که از هیچ تلاشی برای حاشیه‌سازی علیه این تیم فروگذار نیستند. آنها هر بار یک موضوع جدید را برای بهم زدن سرخ‌ها علم می‌کنند و این بار علیرضا بیرانوند دستاویزی قرار گرفته برای نگران کردن تیم یحیی و هوادارانش. بیرانوندی که در این فصل یکی از آماده‌ترین بازیکن این فصل لیگ بوده و نقش بسزایی در اوج گرفتن دوباره قهرمان ۵ دوره لیگ داشته است.

ماجرا از این قرار است که برخی‌ها مدعی شده‌اند این دروازه‌بان ملی‌پوش از اول مهر باید به سربازی رفته و نیم‌فصل دوم را با پیراهن ملوان به میدان برود. این شایعات در حالی مطرح می‌شود که علیرضا بیرانوند دانشجو است و می‌تواند طبق قانون همچنان از معافیت تحصیلی استفاده کند. چندی قبل شایعه سربازی این بازیکن مطرح شد که مصطفی سلیمانی وکیل بیرانوند ضمن تکذیب این موضوع اطمینان خاطر داد نگرانی از این بابت وجود ندارد و بیرانوند دانشجوی ارشد تربیت بدنی است و مشمول خدمت سربازی نیست.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیس- تراکتور؛ لطفا جسارت داشته باشید!

علیرضا بیرانوند

ناگفته نماند فصل قبل و زمانی که بحث سربازی دو بازیکن استقلال مطرح بود، مدیران تیم رقیب تلاش داشتند وحید امیری را سرباز جلوه دهند، اما در نهایت ثابت شد که این ستاره ملی‌پوش قبل از حضور در پرسپولیس معافیت پزشکی گرفته است و سند آن هم منتشر شد تا راه برای حاشیه‌سازی رقبای پرسپولیس بسته شود. جا دارد مدیران پرسپولیس درباره علیرضا بیرانوند نیز شفاف سازی کنند تا کسی به خود اجازه ندهد هر بار با علم کردن یک شایعه و خبر تازه به دنبال بهم زدن آرامش و تمرکز سرخ‌ها باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.