آنتونی از زندگی تراژیک خود می‌گوید

0 82

آنتونی برای اینکه به جایی که امروز در آن قرار دارد، برسد متحمل سختی‌های زیادی شده است. 

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، بازیکن 86 میلیون پوندی منچستریونایتد، در این تابستان پس از کش و قوس فراوان بالاخره از آژاکس جدا شد تا باردیگر با مربی سابق خود همکار شود. این بازیکن 22 ساله درحالی به یونایتد پیوست که لقب گرانترین بازیکنی که لیگ هلند را ترک کرده، از آن خود کرد.

ستاره برزیلی منچستریونایتد در همان اولین حضورش در ترکیب یونایتد موفق شد مقابل آرسنال گلزنی کند و نقش مهمی در پیروزی بزرگ شاگردان تن‌هاخ دربرابر صدرنشین فعلی جزیره داشته باشد. اما آنتونی به خوبی می‌داند که در چه موقعیتی قرار گرفته چراکه مسیری که طی کرده بسیار پرچالش بوده است. او در منطقه فاولا در اوساسکو شهر سائوپائولو که به جهنم کوچک مشهور است، بزرگ شد و در زمان کودکی در فقط مطلق به سر می‌برده است.

خانواده او که به شدت دچار فقر بودند، نمی‌توانستند برای فرزند خود کفش فوتبال بخرند و آنتونی حتی اتاق خواب هم نداشت. او و خواهران و برادرانش باید از شر آبی که همیشه وارد خانه‌شان می‌شد، خلاص می‌شدند و این یکی از معضلات زندگی آنها بود. این در حالی بود که فروشندگان مواد مخدر همیشه درست در خانه آنها می‌ایستادند و خرید و فروش انجام می‌دادند. حتی یک بار پلیس به خانه آنها یورش برد که برای او در دوران جوانی تجربه وحشتناکی بود.

بیشتر بخوانید:  وینفرد شفر در آستانه نشستن روی نیمکت نفت آبادان

آنتونی درباره تجربه زندگی تراژیک خود در دوران کودکی می‌گوید “من یک پسر بچه کوچک از فاولا بودم. من نه کفش فوتبال داشتم و نه اتاق خواب و مجبور بودم روی مبل بخوابم. لحظاتی بود که من و برادرم و خواهرم گریه می‌کردیم و همدیگر را در آغوش می‌گرفتیم و به زندگی‌مان فکر می‌کردیم. شاید بدترین بخش زندگی من به دوره‌ای برمی‌گشت که ساعت 9 صبح مدرسه می‌رفتم و اطمینان نداشتم که آیا تا ساعت 9 شب چیزی برای خوردن پیدا می کنم یا نه. این مساله واقعا به ما فشار می‌آورد اما با این حال خودمان را وفق داده بودیم”.

آنتونی در رده جوانان به تیم سائوپائولو پیوست و پس از آن با قراردادی 13 میلیون پوندی راهی آژاکس شد؛ جایی که توانست دو قهرمانی لیگ هلند را کسب کند. با این حال مبلغ قراردادش با یونایتد با توجه به عملکردش در تیم هلندی، موافقان و منتقدان زیادی داشت. با مصائبی که آنتونی در گذشته از سرگذرانده، قطعا فشاری که به او پس از انتقال به یونایتد وارد شده، قطعا برایش قابل تحمل است.

بیشتر بخوانید:  خلیل زاده- کی روش؛ نزاع در کار نیست!
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.