سرنوشت رونالدو در انتظار کاسمیرو

0 26

آخرین هفته‌های فصل نقل و انتقالات بود که کاسمیروی برزیلی از رئال‌مادرید جدا شد و به اولدترافورد آمد تا آینده فوتبالی خود را در انگلستان دنبال کند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، درست آخرین هفته‌های فصل نقل و انتقالات بود که کاسمیروی برزیلی از رئال مادرید جدا شد و به اولدترافورد آمد تا آینده فوتبالی خود را در انگلستان دنبال کند. او البته در فاصله چند ماه مانده به جام‌ جهانی دست به ریسک بزرگی زد و حالا با تبعات آن مواجه شده است. او که در تراکم قابل توجهی بازیکنان خط میانی منچستریونایتد محو شده، هنوز نتوانسته فرصت مناسبی برای بازی کردن در تیم اریک تن‌هاخ پیدا کند و همین مسأله آینده ستاره برزیلی را با چالشی جدی مواجه کرده است.

تن‌هاخ پس از اینکه از جذب فرانکی دی‌یونگ از بارسلونا ناامید شد، نگاهش را به سمت مادرید چرخاند و در نهایت موفق شد با قراردادی 70 میلیون پوندی که البته آپشن‌هایی هم دارد، کاسمیرو را به خدمت بگیرد. گفته می‌شود در آن مقطع کاسمیرو تنها در شرایطی به انتقالش به اودترافورد موافقت کرده که دستمزدش رشد چشمگیری نسبت به رئال مادرید داشته باشد. با این حال، اکنون مشخص شده است که دستمزد این بازیکن 30 ساله تنها افزایش اندکی داشته و حتی ممکن است سال آینده بسته به عملکرد باشگاه کاهش هم پیدا کند.

بیشتر بخوانید:  تکذیب بازگشت کی روش به نیمکت تیم ملی از سوی نبی

طبق گزارش‌ها کاسمیرو فقط یک افزایش جزئی در حقوق خود در مقایسه با آنچه در اسپانیا دریافت می‌کرده، داشته است و اگر منچستریونایتد نتواند به اهداف خود در این فصل یعنی صعود به لیگ قهرمانان اروپا دست یابد، بسته دستمزد او احتمالاً به مبلغی که قبلاً دریافت می‌کرد، کاهش پیدا کند.

کاسمیرو

کاسمیرو به دنبال جدایی از لوس‌بلانکوس، طی‌ه هفته‌های اخیر در کنار کریستین اریکسن و اسکات مک‌تومینای در خط میانی شیاطین سرخ به کار گرفته شده و تجربه بازی در لیگ برتر انگلیس را بدست آورده است. اما او که تاکنون چندین بار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورده، در اولین دیداری که در ترکیب اصلی حضور داشت، نتوانست مقابل رئال سوسیداد در لیگ اروپا نمایش موفقی داشته باشد و مشخص نیست که در هفته‌های آینده باز هم بتواند در ترکیب اصلی تیم تن‌هاخ بازی کند یا نه؟

شرایط کاسمیر آنچنان غیرمعمول نیست و اگر اوضاع خوب پیش نرود، او اولین بازیکن یونایتد نیست که دستمزدش کاهش پیدا می‌کند. گزارش‌ها حاکی از آن است که کریستیانو رونالدو در پی کسب نتایج فاجعه بار سال گذشته، با شرایط مشابهی مواجه شده است. دستمزد فوق ستاره پرتغالی پس از اینکه یونایتد تحت هدایت رالف رانگنیک به زحمت به رده ششم رسید، با کاهشی جدی روبرو شد.

بیشتر بخوانید:  اسکوچیچ به دنبال دریافت مطالباتش از فدراسیون

اگر یونایتد نتواند در این فصل زیر نظر تن‌هاخ راهی برای بازگشت به سطح اول فوتبال اروپا پیدا کند، بازیکنان جدید تنها کسانی نخواهند بود که با جریمه‌های مالی مواجه می‌شوند بلکه دیگر بازیکنان هم به همین سرنوشت دچار می‌شوند. اوایل تابستان امسال گفته شد که قرارداد اسپانسری 10 ساله باشگاه با آدیداس که ارزش آن در حدود 750 میلیون پوند است، در صورتی که یونایتد نتواند به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند، 30 درصد کاهش خواهد یافت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.