شوک به کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی صربستان

0 3,088

امیر محمد یزدانی در دور اول مسابقات قهرمانی جهان صربستان به نماینده رژیم صهیونیستی خورد و احتمالا مقابل این کشتی گیر حاضر نمی شود.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خانه کشتی، طبق برنامه مسابقات کشتی آزاد جهانی صربستان 2022 از فردا آغاز می شود.

در مراسم قرعه کشی اوزان ده گانه کشتی آزاد که برگزار شد، متاسفانه امیر محمد یزدانی نایب قهرمان جهان در سال گذشته، در دور اول باید به مصاف نماینده رژیم صهیونیستی برود، که با توجه به شرایط خاص مبنی بر به رسمیت شناخته نشدن رژیم صهیونیستی توسط کشورمان، به احتمال فراوان یزدانی مقابل این حریف حاضر نخواهد شد.

اما این بار قانون قرعه کشی پیش از وزن کشی به داد ورزشکاران کشورمان رسید تا مجبور نشوند خود را به مصدومیت بزنند و امیر محمد یزدانی می تواند صبح مسابقه سر وزن قانونی نرسد تا به صورت قانونی از جدول مسابقات خارج شود و بدین ترتیب هیچ خطری فدراسیون کشورمان را تهدید نخواهد کرد.

با این حساب به نظر می رسد که با این قرعه شوکه کننده، امیر محمد یزدانی در مسابقات جهانی امسال روی تشک کشتی نخواهد رفت تا بدین ترتیب نایب قهرمان جهان و کاروان کشتی آزاد ایران شوکه شوند.

بیشتر بخوانید:  نیم میلیارد جایزه روس ها برای یزدانی و عموزاد!

این در حالی است که بسیاری از طرفداران کشتی، منتظر کشتی های امیرمحمد یزدانی بودند اما با توجه به رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی در دور نخست، امیرمحمد یزدانی را روی تشک نخواهیم دید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.