ماجرای استعفای سرمربی تیم ملی کشتی ایران

1 206

بنابر اعلام مسئولان فدراسیون کشتی، محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی استعفا نکرده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، امروز خبرهایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی استعفا کرده است اما مسئولان فدراسیون و حتی کادر فنی این موضوع را تکذیب کردند.

البته قهر و آشتی‌های محمد بنا موضوع تازه‌ای نیست؛ او در جریان اردوهای تیم ملی مدتی را غیبت داشت و به دلیل مسائل شخصی به اردو نیامد اما با وساطت علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و حمید سوریان نایب‌رئیس فدراسیون، بنا دوباره بازگشت.

وی بعد از نتایج المپیک ۲۰۱۶ ریو نیز از هدایت تیم ملی کنار کشید و حالا بعد از مسابقات جهانی و نتایج نه چندان خوب کشتی فرنگی دوباره موضوع استعفای بنا مطرح شده است. آقای خاص کشتی فرنگی ایران در همین مسابقات جهانی کشتی صربستان به علیرضا دبیر گفته بود مربیگری کشتی دیگر کافیست اما ماجرای خداحافظی او از کشتی‌گیران چیست؟

محمد بنا

کشتی‌گیران اعزامی کشورمان با ۲ مربی دیگر عصر امروز از ترکیه به کشور بازمی‌گردند اما پرواز بنا با سایر مربیان از مسیر دیگری است و آنها شب راهی تهران خواهند شد به همین دلیل خداحافظی بنا با کشتی‌گیران از همین جهت بوده و طبق اعلام کادر فنی استعفایی در میان نبوده است.

بیشتر بخوانید:  رحمان «بی‌رحم» تر از همیشه/ عموزاد طلایی شد + ویدئو

حالا اینکه محمد بنا بخواهد در ادامه برای مسابقات کسب سهمیه المپیک و بازی‌های ۲۰۲۴ پاریس با فدراسیون کشتی همکاری داشته باشد، هنوز مشخص نیست اما آنچه مشخص است اینکه دبیر تمایلی به قطع همکاری با بنا ندارد.

۱ دیدگاه
  1. ایرانی می‌گوید

    محمد بنا بهترین است اما نیاز به استراحت و تجدید قوا دارد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.