رژه مرد پرتغالی در تمرین تیم ملی + عکس

مانور قدرت کارلوس کی‌روش

0 115

کی‌روش به واسطه خوش‌شانسی خود، این روزها به عنوان یکی از سرمربیان حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ در ایران قدرت نمایی می‌کند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، امروز اولین جلسه تمرین تیم ملی با حضور کارلوس کی‌روش پرتغالی انجام شد تا این سرمربی پرتغالی کارش را رسماً برای جام جهانی ۲۰۲۲ استارت بزند.

هیچ شکی نیست که کی‌روش، امروز یکی از خوشبخت‌ترین سرمربیان فوتبالی دنیا است. برای یقین به این مسئله چند خط نوشته زیر را بخوانید؛

کی روش در تمرین تیم ملی فوتبال

کارلوس کی‌روش در ابتدا پروژه‌ی صعود با کلمبیا به جام جهانی را پذیرفته بود اما عملکرد نه‌چندان مناسب سرمربی پرتغالی باعث شد تا او از سمتش در کلمبیا کنار برود و رینالدو روئدا جایگزین او شود؛ در نهایت روئدا هم ادامه مسیر کی‌روش را پیمود تا تیم ملی کلمبیا در صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ ناکام باشد.

کی روش در تمرین تیم ملی فوتبال

 

کی‌روش هم بعد از برکناری از هدایت کلمبیا، سکان‌دار تیم ملی مصر شد که با مصری‌ها هم نتوانست عازم جام جهانی 2022 قطر شود؛ آنها با قبول شکست مقابل سنگال در ضربات پنالتی، از صعود به جام جهانی بازماندند.

بیشتر بخوانید:  توقف‌ناپذیر مثل شماره ۴

کی روش در تمرین تیم ملی فوتبال

حال سرمربی‌ای که در صعود با دو تیم ملی به جام جهانی ناکام بوده، هدایت تیمی را پذیرفت که یکی از ۳۲ تیم حاضر در رقابت‌های جام جهانی پیش رو است. اگر کی‌روش امروز و دوباره در زمین چمن ورزشگاه‌های ایران قدم می‌زند و مانور قدرت می‌دهد حق دارد چرا که مشخصاً او بسیار خوش شانس بوده که بعد از ناکامی در صعود با دو تیم ملی، حالا یکی از سرمربیان حاضر در قطر است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.