پایان 248 روز بیکاری؛ بازگشت شرور فوتبال!

0 99

باشگاهی لیگ برتری وولورهمپتون رسما اعلام کرد که دیگو کاستا تا 3 ژوئن 2023 به این تیم پیوسته و قراردادش را امضا کرده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، امپراطور شرارت که حالا 33 ساله شده، پس از 248 روز بیکاری به لیگ برتر بازخواهد گشت! کاستا از آشنایان قدیمی لیگ برتر است. او در دوران حضورش در چلسی، 89 بازی در لیگ برتر انجام داد، 52 گل زد و 16 بار پاس گل داد و در نهایت با کسب 2 عنوان قهرمانی لیگ برتر و 2 جایزه بهترین بازیکن ماه، جزیره را ترک کرد.

ترک لیگ برتر در ژانویه 2018 و بازگشت به لیگ برتر در سپتامبر 2022 بعد از گذشت 4 سال و 9 ماه، می‌تواند کاستا را در آستانه جام‌جهانی، یکبار دیگر به فوتبال برگرداند. جف شی، رئیس باشگاه ولوز، می‌گوید: “دیگو کاستا در زمین فوتبال یک برنده است. او تجربه زیادی دارد و می‌تواند ویژگی متفاوتی برای ما به ارمغان بیاورد. ما مشتاقانه منتظر حضور او در وولوز در این فصل هستیم. عملکرد.”

یک وب سایت معتبر نقل و انتقالات آلمانی ارزش کاستا را 4 میلیون یورو ارزیابی کرده است. وولوز که در 6 هفته ابتدایی لیگ برتر 6 امتیاز کسب کرده، در رده چهاردهم قرار گرفته است. در ابتدای فصل، این تیم با مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنانش مواجه شد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی چلسی 2-کریستال پالاس 1

ساشا کالجیچ مهاجم اتریشی این تیم در اولین بازی خود از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و رائول خیمنز از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد. پس از مصدومیت چندین مهاجم این تیم در همین هفته‌های ابتدایی، گرگ‌ها با دیگو کاستا که بازیکن آزاد بود و با تیمی قرارداد نداشت، وارد مذاکره شدند.

پنج‌شنبه گذشته کاستا تست‌های پزشکی خود را تکمیل کرد و پس از آن قراردادی یک ساله را با این تیم لیگ برتری امضا کرد. او قرار است پیراهن شماره 29 را بر تن کند. او که در ماه اکتبر 34 ساله می‌شود، سابقه بازی در تیم‌های براگا، اتلتیکو مادرید، سلتا، آلباسته، وایادولید، رایووایکانو و چند تیم دیگر را در کارنامه فوتبالی خود دارد.

در تابستان 2014، دیگو کاستا با مبلغ 38 میلیون یورو از اتلتیکو مادرید به چلسی پیوست اما 1 ژانویه 2018، دیگو کاستا با مبلغ 60 میلیون یورو به اتلتیکو مادرید بازگشت. 7 ژانویه امسال، دیگو کاستا قرارداد خود را با اتلتیکو مینیرو فسخ کرد. او حالا پس از 248 روز بیکاری، به سر کار بازگشته و به لیگ برتر آمده است.

بیشتر بخوانید:  پاسخ تلخ علی کریمی به استوری یک پرسپولیسی

دیگو کاستا یک بازیکن شرور است که دوست دارد حریفان را تحریک کند و یکی از منفورترین مهاجمان برای مدافعان لیگ برتر است. باید دید او پس از بازگشت به لیگ برتر، بازهم همان روحیه و سبک بازی خود را حفظ می‌کند؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.