آل‌استار لیگ برتر؛ رویا یا واقعیت؟

0 29

تاد بولی از وقتی مالکیت چلسی را بر عهده گرفته، به طور دائم در تیتر اخبار قرار دارد و هر روز با حرف‌های جدید نامش روی سایت‌های خبری و روزنامه‌ها در صدر اخبار قرار می‌گیرد

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، جاه‌طلبی مالک جدید و آمریکایی چلسی تمامی ندارد و او حالا می‌خواهد اتفاقی که سالهاست در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا در حال انجام است را به لیگ برتر انگلیس بیاورد. تاد بولی در تازه‌ترین پیشنهاد خود گفته است که تصمیم دارد برای توسعه هرم فوتبال، دیدار آل‌استار یا همان ستار گان که در NBA هر ساله برگزار می‌شود را به لیگ برتر انگلیس بیاورد و دیداری بین بهترین‌های شمال و جنوب برگزار کند.

تاد بولی از وقتی مالکیت چلسی را بر عهده گرفته، به طور دائم در تیتر اخبار قرار دارد و هر روز با حرف‌های جدید نامش روی سایت‌های خبری و روزنامه‌ها در صدر اخبار قرار می‌گیرد. او که در فصل تابستان با هزینه 260 میلیون پوندی در بازار نقل و انتقالات و خرید بازیکنانی مانند اوبامیانگ، استرلینگ و کولیبالی، در اولین فصل حضورش در استامفوردبریج از این حیث رکورد زد، حالا به دبنال اتفاقات تازه دیگری است.

بیشتر بخوانید:  ورزشگاه آزادی میزبان بازی دوستانه پرسپولیس و گل گهر

البته کارهای هیجانی و پر سروصدای بولی به خریدهای گرانقیمت تابستانی‌اش محدود نمی‌شود چراکه این مرد ثروتمند آمریکایی همین هفته قبل توماس توخل را تنها پس از شش هفته از شروع لیگ برتر برکنار کرد تا یکی از سریعترین اخراج‌های تاریخ لیگ برتر رقم بخورد؛ مساله‌ای که هنوز توخل از شوک آن بیرون نیامده و این در حالیست که گراهام پاتر خیلی زود کارش رو در لندن به جای توخل آغاز کرد.

بولی به دنبال تغییر دیگری در لیگ انگلیس است و در مصاحبه‌ای اعلام کرده که باید برای صعود یا ماندن در لیگ برتر باید رقابت‌های پلی‌آف برگزار شود. همچنین برگزاری رقابتی مانند آل‌استار می‌تواند از نظر اقتصادی سود زیادی به لیگ برتر برساند.

بولی می‌گوید” امیدوارم لیگ برتر کمی از ورزش آمریکا درس بگیرد و واقعاً شروع کند به این که “چرا ما یک رقابت پلی‌اف با چهار تیم آخر جدول برگزار نکنیم؟” یا چرا یک بازی آل‌استار وجود ندارد؟ می‌توانیم یک بازی میان ستاره‌های شمال و جنوب در لیگ برتر انجام دهیم و هر آنچه را که هرم نیاز داشت به راحتی تامین کنیم. همه از هر ایده‌ای که درآمد لیگ را بیشتر کند، استقبال خواهد کرد”.

بیشتر بخوانید:  ملی پوشان فوتبال با کی روش دیدار کردند + ویدئو

این تاجر آمریکایی در ادامه می‌افزاید ” ما انتظار نداریم که متخصص فوتبال باشیم تا بهترین استعدادها را پیدا کنیم، ما آن افراد را در جای خود قرار خواهیم داد. ما در مورد داشتن یک مدل چند باشگاهی صحبت کرده‌ایم – من دوست دارم چنین ساختاری را حتما ایجاد کنم.”

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.