بیرانوند به درد وحید امیری دچار شد! + عکس

0 35

دروازه بان پرسپولیس در جریان تمرین تیم ملی دچار مصدومیت شد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، دومین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز با یک اتفاق تلخ پیگیری شد. علیرضا بیرانوند که تا به اینجای فصل بهترین دروازه بان لیگ بیست و دوم بوده، دچار مصدومیت شد و نتوانست تمرین را به پایان برساند تا کادرفنی تیم ملی را نگران خود کرده باشد.

این گلر لرستانی در بازگشت از لیگ بلژیک، نمایش درخشانی را با پیراهن پرسپولیس در ۶ هفته اخیر لیگ برتر ارائه داده و نقش بسزایی در صدرنشینی این تیم داشت. باید دید مصدومیت بیرانوند به چه شکلی است و آیا این دروازه بان لرستانی به اردوی اتریش و دو بازی دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال خواهد رسید؟ غیبت بیرانوند علاوه بر تیم ملی به پرسپولیس لطمه سنگینی خواهد زد. پرسپولیسی که هنوز از شوک ناشی از مصدومیت وحید امیری خارج نشده و کماکان منتظر است تا این ستاره چند پسته را در اختیار داشته باشد.

گلر شماره یک سرخ ها که همچون اردوهای گذشته پای ثابت تمرینات تیم ملی است، امید زیادی برای درخشش در قطر و مقابل حریفان تیم ملی کشورمان یعنی انگلیس، امریکا و ولز دارد. او در جام جهانی ۲۰۱۸ توانست در هر سه بازی دور مقدماتی درون چارچوب قرار بگیرد و با گرفتن پنالتی کریستیانو رونالدو نام خود را بر سر زبان بیندازد.

بیشتر بخوانید:  لژیونرها اختصاصی تمرین کردند
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.