رقابت جذاب پرسپولیسی‌های سابق برای حضور در جام جهانی

0 31

یکی از نفراتی که امید زیادی به حضور در قطر دارد صادق محرمی است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، کارلوس کی روش که به تازگی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفته، پس از برگزاری دو جلسه تمرین، لیست نهایی نفراتش را برای دو بازی دوستانه با اروگوئه و سنگال اعلام خواهد کرد. بسیاری از نفرات حاضر در اردوی تیم ملی از شاگردان قبلی این مربی هستند و او به واسطه شناختی که از این بازیکنان دارد کار دشواری برای انتخاب نفرات مورد نظرش نخواهد داشت.

البته این اردوی چند روزه بدون حضور لژیونرها برگزار شد و تکلیف بازیکنانی که در خارج از کشور توپ می زنند امشب مشخص می شود. یکی از نفراتی که امید زیادی به حضور در قطر دارد صادق محرمی است.این بازیکن چهارشنبه شب با پیراهن دینامو زاگرب مقابل میلان بازی کرد و طی ۶۳ دقیقه ای که در ترکیب بود نمایش بسیار خوبی داشت و یکی از بازیکنان برتر زمین بود. این مدافع یک پاس کلیدی به هم تیمی هایش داد، یک نجات دروازه داشت، ۹۰ درصد پاس‌هایش به مقصد رسید و یک شوت در چارچوب زد. درخشش این بازیکن علاوه بر اینکه سرمربی جدید تیم ملی را خوشحال کرد، کار وی را برای انتخاب مدافعان راست منتخب اش دشوارتر خواهد کرد. محرمی در اردوهای قبلی یکی از نفرات ثابت لیست دراگان اسکوچیچ بود و در ترکیب اصلی هم قرار می گرفت.

بیشتر بخوانید:  مصاحبه جذاب علی نعمتی؛ از حضور در تیم ملی تا توصیف لوکادیا + ویدئو

مدافع ایرانی دیناموزاگرب که با درخشش در پرسپولیس توانست فرصت بازی در اروپا را بدست آورد برای رسیدن به پیراهن تیم ملی رقابت سختی با رامین رضاییان مدافع سپاهان و مهدی شیری مدافع فولاد دارد. قسمت جالب ماجرا اینجاست که هر سه بازیکن فوق در مقطعی پیراهن پرسپولیس را بر تن داشتند که این نشان می دهد این تیم در سال های اخیر همواره صاحب یک مدافع راست در سطح ملی بوده. هم اکنون در این پست، دانیال اسماعیلی فر برای پرسپولیس توپ می زند. مدافع گلزنی که بسیاری معتقدند با توجه به آمادگی مطلوبش می توانست در لیست تیم ملی باشد. باید دید کدام یک از نفراتی که نام بردیم نهایتا در فهرست قرار می گیرند و آیا صادق محرمی می تواند اولین جام جهانی خود را در قطر تجربه کند؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.