نتایج زنده کامران قاسم پور در کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲؛ وزن 92 کیلوگرم + ویدئو

0 8,778

در چارچوب روز دوم مسابقات کشتی قهرمانی جهان 2022، کامران قاسم پور نماینده کشورمان در وزن 92 کیلوگرم خواهد بود و باید به مصاف رقبای خود برود.

به گزارش سرخ نیوز، با مشخص شدن برنامه مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲، یکی از امیدهای ایران برای کسب مدال کامران قاسم پور است.

کامران قاسم پور زاده ۲۶ آذرماه سال ۱۳۷۵ در شهر کشتی‌گیر پرور جویبار از استان کشتی‌خیز مازندران است. اولین باری که نام قاسم پور بر سر زبان‌ها افتاد، پس از مسابقات زیر ۲۳ سال کشتی آزاد قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ بود، جایی که این کشتی‌گیر در رقابت‌های وزن ۸۶ کیلوگرم توانست با کسب ۲۸ امتیاز و از دست دادن تنها یک امتیاز در ۴ مسابقه، قدرتمندانه مدال طلا را به دست آورد.

قرعه کشی مسابقات جهانی کشتی ۲۰۲۲ نیز انجام شد و مروری بر تاریخ مسابقات کشتی آزاد جهانی صربستان نشان می دهد که قاسم پور، امروز جمعه 25 شهریور باید به روی تشک برود. باید دید طبق برنامه پخش زنده کشتی تلویزیون در نهایت کاروان کشتی آزاد ایران، صربستان را با چند مدال ترک می کند.

بیشتر بخوانید:  ساعت و زمان بازی فینال کامران قاسم پور در مسابقات جهانی صربستان

نمودار کشتی آزاد 92 کیلوگرم کامران قاسم پور

نتایج زنده کامران قاسم پور در کشتی قهرمانی جهان 2022

مدال طلای کامران قاسم پور؛ اولین مدال طلای کاروان کشتی ایران

کشتی فینال قاسم پور و جیدن کاکس

  • در مرحله فینال کشتی کامران قاسم پور، در وزن 92 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی آزاد صربستان 2022، کشتی کامران قاسم پور و جیدن کاکس برگزار شد و کشتی گیر کشورمان موفق شد با نتیجه 2-0 کشتی گیر آمریکا را شکست دهد و برای دومین سال پیاپی قهرمان جهان شود.

فیلم کشتی فینال کارمان قاسم پور و جیدن کاکس


 صحبت های کامران قاسم پور پس از شکست دادن جیدن کاکس و کسب مدال طلا


مراسم اهدای مدال طلای کشتی کامران قاسم پور در وزن 92 کیلوگرم


  • در مرحله نیمه نهایی کشتی آزاد وزن 92 کیلوگرم، کامران قاسم پور توانست با نتیجه 5-0 مقابل میریانی مایسورادزه از گرجستان به پیروزی دست پیدا کند و به دیدار فینال برسد.

ویدیو کشتی کارمان قاسم پور و میریانی مایسورادزه


  • کامران قاسم پور در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کشتی جهانی صربستان مقابل حریف بلغارستانی خود، احمد باتائف با نتیجه 7-2 به پیروزی رسید. با این اوصاف مرحله نیمه نهایی کامران قاسم پور امشب برگزار خواهد شد.
بیشتر بخوانید:  یزدانی: تیلور را کاملاً آنالیز کردیم / قاسم‌پور: روی کاکس ویژه‌تر برنامه‌ریزی کردم

ویدیو کشتی کامران قاسم پور و احمد باتائف


  • کامران قاسم پور در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان موفق شد حریف فرانسوی خود آدلان ویسخانوف را در همان وقت اول با نتیجه 10-0 از پیش رو بردارد.

ویدیو کشتی کامران قاسم پور و آدلان ویسخانوف


نتایج رقبای کامران قاسم پور در کشتی آزاد قهرمانی جهان 2022

  • جیدن کاکس از آمریکا، رادوسلاو مارسینکیویچ لهستانی را با نتیجه 11-0 از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رسید.
  • رقیب اصلی کامران قاسم پور، جیدن کاکس از آمریکا در اولین کشتی اش مقابل بی یوشیانگ از چین با نتیجه 10-0 به پیروزی رسید و به مرحله بعدی رفت.

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.