کامران قاسم پور در نیمه نهایی کشتی جهانی صربستان/ تلاش برای دبل قهرمانی + ویدئو

0 2,221

کامران قاسم پور در وزن 92 کیلوگرم رقابت های جهانی صربستان به مرحله نیمه نهایی رسید.

به گزارش سرخ نیوز، بنابر برنامه مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲، یکی از نمایندگان کشتی کشورمان در روز دوم رقابت ها کامران قاسم پور بود که به نیمه نهایی وزن 92 کیلوگرم صعود کرد.

کامران قاسم پور با رکورد فوق‌العاده ۶۸ پیروزی و تنها ۴ شکست در دوران حرفه‌ای خود، پای به مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲ گذاشت و موفق شد به نیمه نهایی رقابت ها برسد. این کشتی‌گیر مدال‌های طلای مختلفی را در کارنامه خود می‌بیند که ارزشمندترین آن‌ها، دو طلای زیر ۲۳ سال جهان، دو طلای آسیایی و یک طلا مسابقات جهانی ۲۰۲۱ در وزن ۹۲ کیلوگرم است. حالا کامران قاسم پور با صعود به نیمه نهایی رقابت های جهانی در بلگراد به دنبال تکرار مدال طلای 2021 اسلو است.

باید دید قاسم پور می تواند با نتایج خوب، باز هم مدال کسب کند؟

مدال طلای کامران قاسم پور؛ اولین مدال طلای کاروان کشتی ایران

کشتی فینال قاسم پور و جیدن کاکس

  • در مرحله فینال کشتی کامران قاسم پور، در وزن 92 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی آزاد صربستان 2022، کشتی کامران قاسم پور و جیدن کاکس برگزار شد و کشتی گیر کشورمان موفق شد با نتیجه 2-0 کشتی گیر آمریکا را شکست دهد و برای دومین سال پیاپی قهرمان جهان شود.
بیشتر بخوانید:  حسن یزدانی در نیمه نهایی مسابقات جهانی صربستان + ویدئو

فیلم کشتی فینال کارمان قاسم پور و جیدن کاکس


 صحبت های کامران قاسم پور پس از شکست دادن جیدن کاکس و کسب مدال طلا


مراسم اهدای مدال طلای کشتی کامران قاسم پور در وزن 92 کیلوگرم


 

کامران قاسم پور

مروری بر نتایج کامران قاسم پور تا نیمه نهایی؛

 

پیروزی قاسم پور مقابل عدلان ویسخانوف از فرانسه

کامران قاسم پور در نخستین دیدار خود در وزن ۹۲ کیلوگرم در مقابل عدلان ویسخانوف از فرانسه قرار گرفت. قاسمپور در ادامه نیز دو بار حریف را خاک کرد و یک بار هم پای او را از تشک خارج کرد تا در همان وقت نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر برنده شود.

 

پیروزی قاسم پور مقابل احمد باتائف از بلغارستان

کامران قاسم پور در مرحله یک چهارم نهایی وزن ۹۲ کیلوگرم به مصاف احمد باتائف از بلغارستان رفت. نماینده کشورمان در وقت دوم نیز بار دیگر حریف را با زیرگیری خاک کرد اما در ادامه خودش نیز با زیرگیری حریف خاک شد تا این دیدار را با پیروزی ۷ بر ۲ به سود خود خاتمه دهد. بنابراین قاسم پور به نیمه نهایی مسابقات رسید.

بیشتر بخوانید:  پژمان پشتام به دنبال خوشرنگ ترین مدال در وزن 82 کیلوگرم کشتی جهانی صربستان + ویدئو و نتایج زنده
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.