باروز پس از شکست دادن نخودی: احساس شگفت‌انگیزی دارم

0 86

جردن باروز پس از برتری مقابل نخودی و کسب مدال طلا گفت:مردم فقط قهرمانی‌ها را می بینند اما پشت این افتخارات سخت‌کوشی و تعهد زیادی است.

به گزارش سرخ نیوز، جردن باروز شب گذشته با برتری مقابل محمد نخودی در فینال وزن ۷۹ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان، به ششمین مدال طلای جهان در دوران قهرمانی خود رسید تا به همراه یک مدال طلای المپیک به پرافتخارترین کشتی‌گیر تاریخ آمریکا به لحاظ مجموع مدال‌های طلای جهان و المپیک تبدیل شود و جان اسمیت، کشتی‌گیر افسانه‌ای آمریکا را که ۲ طلای المپیک و ۴ طلای جهان را در کارنامه خود دارد را پشت سر بگذارد.

جردن باروز پس از برتری مقابل نخودی و کسب این افتخار، گفت: احساس شگفت‌انگیزی دارم. از خداوند، خانواده‌ام، مربیان و حریفان تمرینی‌ام و همه کسانی که به من برای رسیدن به این افتخارات کمک کردند تشکر می‌کنم. مردم فقط قهرمانی‌ها را می بینند اما پشت این افتخارات سخت‌کوشی و تعهد زیادی است و مردم به ندرت می‌توانند پشت صحنه یک قهرمان را ببینند. من از جان اسمیت تشکر می‌کنم که من را غیر مستقیم برای کسب این افتخارات تحت فشار قرار داد و باعث انگیزه من شد.

بیشتر بخوانید:  زمان و ساعت کشتی حسن یزدانی در مسابقات جهانی صربستان

باروز با بیان این که به بازنشستگی فکر نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: قبل از هر مبارزه به خودم یادآوری می‌کنم که این راهی است که انتخاب کرده‌ام. این رنج انتخابی است که داشته‌ام، سخت و وحشتناک است اما خداوند به من این توانایی و ابزار را داده است تا بتوانم از پس از این کار بربیایم. من ۳۴ سال سن دارم و پدر ۴ فرزند هستم. تقریبا یک دهه است که ازدواج کرده‌ام اما هنوز در اوج قرار دارم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.