کشتی محمد حسین محمدیان با کایل اسنایدر در نیمه نهایی مسابقات جهانی/آمریکا را شکست بده! + ویدیو

0 1,090

محمد حسین محمدیان کشتی گیر آزاد کار تیم ملی کشورمان در وزن 97 کیلوگرم، به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان 2022 رسید.

به گزارش سرخ نیوز، بعد از اعلام برنامه مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲، مشخص شد که نماینده ما در وزن 97 کیلوگرم رقابت ها محمد حسین محمدیان است. کاروان کشتی آزاد ایران تا کنون موفق به کسب دو نقره و یک برنز شده و باید دید در ادامه رقابت های جهانی بلگراد چه نتایج و مدال هایی رقم می خورد.

محمدحسین محمدیان مسیر نسبتا سختی در رقابت های جهانی پیش رو داشته اما تا بدین جا و مرحله نیمه نهایی، کشتی های زیبایی را به نمایش گذاشته است. مروری بر نتایج زنده کشتی محمد حسین محمدیان تا نیمه نهایی رقابت های جهانی صربستان نشان می دهد که با توجه به قرعه کشی مسابقات جهانی بلگراد، او با از پیش رو برداشتن رقبایی از کره جنوبی، مجارستان و قزاقستان به این مرحله رسید.

کشتی محمد حسین محمدیان با کایل اسنایدر در نیمه نهایی کشتی قهرمانی جهان

زمان کشتی اسنایدر و محمدیان

طبق تاریخ مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان صربستان، محمدحسین محمدیان از شنبه ۲۶ شهریور به روی تشک رفت و موفق شد به مرحله نیمه نهایی برسد. در ادامه برنامه پخش زنده مسابقات کشتی آزاد، امروز از حدود ساعت 19:30 ، نیمه نهایی محمدیان با کایل اسنایدر برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  نتایج زنده محمد حسین محمدیان در کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲؛ وزن 97 کیلوگرم + ویدئو

نمودار کشتی آزاد قهرمانی جهان ۹۷ کیلوگرم محمد حسین محمدیان

نتایج محمد حسین محمدیان در کشتی جهانی صربستان 2022

نتیجه کشتی محمدیان با کایل اسنایدر

محمد حسین محمدیان در نیمه نهایی مسابقات جهانی صربستان مقابل کایل اسنایدر از آمریکا قرار گرفت و متاسفانه با نتیجه 4-1 شکست خورد و از صعود به فینال بازماند و به رده بندی رسید.

ویدیوی کشتی محمد حسین محمدیان با کایل اسنایدر


کشتی محمد حسین محمدیان در یک چهارم نهایی (ما قبل نیمه نهایی)

  • محمد حسین محمدیان در مرحله یک چهارم نهایی وزن 97 کیلوگرم کشتی قهرمانی جهان 2022، مقابل زاکاریف اوکراینی کشتی گرفت و موفق شد در یک بازی هیجان انگیز و با یک بازگشت زیبا، با نتیجه 8-5 پیروز شود تا در مرحله کشتی نیمه نهایی محمدیان با کایل اسنایدر روبرو شود. باید دید نتیجه کشتی اسنایدر و محمدیان چه خواهد شد.

ویدیوی کشتی محمد حسین محمدیان با زاکاریف


  • نتیجه کشتی محمدحسین محمدیان که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف حریف سوییسی خود، ساموئل شرر رفت و موفق شد با نتیجه 10-0 او را از پیش رو بردارد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.
بیشتر بخوانید:  قاسم پور: در 92کیلوگرم به کشتی ادامه می دهم

ویدیوی کشتی محمدحسین محمدیان با ساموئل شرر


نتایج رقیبان محمدحسین محمدیان در کشتی آزاد جهانی 2022

  • کایل اسنایدر از آمریکا هم موفق شد حریف خود ماگومدخان ماگومدوف آذربایجانی را از پیش رو بردارد و حریف محمدحسین محمدیان در نیمه نهایی شود.

فیلم کشتی کایل اسنایدر با ماگومدخان ماگومدوف


  • کایل اسنایدر آمریکایی، سید یک وزن 97 کیلوگرم در اولین مسابقه خود موفق شد با نتیجه 4-1 ماتئوش بارانوفسکی از لهستان را از پیش رو بردارد.

فیلم کشتی کایل اسنایدر با ماتئوش بارانوفسکی

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.